Etkinlikler

İkinin Biri - Nisan ayı

Sahne Tozu Tiyatrosu, duayen sanatçı Goksel Kortay 'ın yönetmenliğinde harika komedi oyunu "İkinin Biri" ile seyircilerinin karşısına çıkıyor.

Oyunda, İngiltere'deki bir bakan yardımcısının eşiyle birlikte geldiği otelde, çapkınlık yapmaya kalkışmasıyla meydana gelen olaylar konu alınıyor.

Bakan yardımcısı Richard karısıyla birlikte iş için Londra'da bir otelde kalmaktadır. Fakat bakanlıktaki bir sekreterle aşk kaçamağı yapmak üzere ayrı bir oda tutar. Özel kalem müdürü George ise Richard' a yardım etmeye çalışırken işleri iyice karıştırır. Nasıl olduğunu anlamadan kendini Richard'ın karısı Pamela ile aynı odada buluverir. Söylenen yalanlar ise oyun ilerledikçe karışıklığın dozunu giderek arttırır. Fars türündeki bu oyunu kaçırmayın.

Yazar: Ray Cooney
Yönetmen: Goksel Kortay

Oyunumuz, Sahne Tozu Tiyatrosu Ana Kadro ekibi tarafından Sahne Tozu Tiyatrosu Haldun Dormen Sahnesi'nde sergilenmektedir.

Gişe bilet fiyatlarımız; 1. Kategori (ilk 3 sıra): 35TL, 2. Kategori: 25TL şeklindedir. Biletlerinizi sahne gişesinden ( 0232 4418954 ) veya Biletix üzerinden satın alabilirsiniz.
#ikininbiri