Etkinlikler

Kendini Onarmak

Cmt 20 Nis, 13:00 - 15:00
Kendini Onarmak

Görünen veya görünmeyen, kanayan ya da üstü kabuk tutmuş yaralarımız vardır. Hayatın akışı içerisinde, farkında olarak ya da olmayarak yaralandık biz hep; acı çektik, içten içe ağladık ama gözyaşlarımızı dışarıya değil içeriye akıttık. İçeri doğru akan her bir damla, yıllar içerisinde birikip koca okyanuslara dönüştü. Bazen nefesimiz daraldı; soluk alamaz hale geldik. İçimiz sıkıştı, daraldı ama nedenini bilemedik. Bazen kendimize sorular sormayı hatırladık ve içeriden gelen cevaplardan korkup kaçtık. Doğal becerilerimizden, yeteneklerimizden kendimize olan güvenimizden şüphe etmeyi öğrendik.

“Ben kimim,” “burada ne yapıyorum,” “ gerçekten ne istiyorum,” “ gerçekten neye inanıyorum,” “ şu an neye ihtiyacım var” sorularını soramadık kendimize.

Bir başkasının, belki anne ve babamızın, belki sevdiklerimizin bizim için neyin daha iyi olacağına dair hüküm vermelerine izin verdik çoğu zaman.

Artık bunların değişmesine ihtiyacın var ise, kendinle yüzleşmeye ve kendini onarmaya hazır isen ve bu çağrı kalbinde ufak bir titreşim yarattıysa, bu çalışma tam şu an ihtiyacın olan şey olabilir.

Aysu ile Kundalini Yoga Kendini Onarmak Atölye çalışmamız; Mavi Yoga ve Holistik Yaşam Merkezinde

20 Nisan Cumartesi
13:00 – 15:00
Re: 0533 253 2969


Ücret: Armağan usulü gerçeklesek olan bu etkinliğimize katılmak için, yetenekleriniz, el beceriniz ile armağan etmek istediğiniz her ne ise paylaşarak katılım sağlayabilirsiniz. Hiç yeteneğim yok denemeyin bu kalpten gelen bir sarılma, ellerinizle yaptığınız glutensiz bir kek, belki bir yoga dersi de olabilir. Kalbimizden geçen her ne ise etkinlikte yerini bulmasına niyetle.