R
GİRİŞ
TR
EN

Ananda Pini ile Tantrik Aşk

#ATÖLYE
ETKİNLİK TARİHİ
11 December - 12 January, 10:30 - 20:00
8
MEKAN
Yoga Bulutlar
Hilal, Yeşildere Cd., Konak/İzmir, Türkiye
YOL TARIFI AL
HAKKINDA

-Bu atölye çalışmasının dili İngilizce olacaktır ve Türkçe çeviri yapılacaktır.
-Daha önce herhangi bir Tantra deneyiminizin olması gerekmemektedir.
-Bu atölye çalışması hem tek, hem de çiftler için uygundur.
-Çalışmamız en az 14 kişinin katılımı ile açılacaktır. Çalışmamız 25 kişilktir.

Tantrik Aşk
Tantra binlerce yıl önce Hindistan'da ortaya çıkan kadim bir felsefe. Genişleme ve büyüme konseptleri ile ilişkilendirilir. Bedenimiz duygularımız ve farkındalığımız ile genişleyebilir ve karşımızdak kişi ile bu geniş alanda buluşmayı deneyimleyebiliriz. Genişler, daha fazla özgürleşir, daha fazla aşkla, sağlıklı yakınlık ve güzel bir cinsellik deneyimleyebiliriz. Kendi doğamızı bütünlüğümüze akıtarak, fiziksel ve ruhsal düzlemde de buluşabilmeyi deneyimleyebiliriz. Bu atölye çalışmasında önce güvenli bir alan oluşturup daha sonra da kendi bedenimiz, ruhumuz ve kalbimizle daha derin bir bağ kurabilmemize yardımcı olacak tantrik araçları keşfedeceğiz.
Size kim olduğunuz gerçeğinin derinliklerine dalma, tüm maskelerinizi bırakma ve en derin doğanızın tadına varma fırsatı sunuyoruz. Eros yaşam enerjimiz ile sağlıklı bir bağ kurmak, bizi çok güçlü bir keyif, yaratıcılık, şifa ve dönüşüm kaynağı ile buluşturabilir.
Sunacağımız bu yolculuğun yapısı, Tantra kutsal cinsellik ve Şamanizmden oluşuyor ve bu yapı taşları bize o an canlı olan her ne ise; keyif, haz, acı onunla kalabilme fırsatı sunuyor. Bu yapı içerisinde kalbimiz, bedenimiz ve zihnimizde var olan gerçeği araştırıyor olacağız. Akışı ve aslında olduğumuz bolluğu hissetmeye bir davet ve bizden daha fazla aşk ve şifanın akmasına izin vermek.
Bu atölye çalışması hem tek, hem de çiftler için uygundur. Her bir kişi kolaylaştırıcının da desteği ile kendi sınırlarını keşfederek, eylemlerinde ve hislerinde kendi sorumluluğunu alır. Kendi sorumluluğumuzu aldıkça daha net oluruz ve herkes için daha güvenli bir alan yaratmış oluruz.

Benzer etkinlikler
30
OCA
#ATÖLYE
e
Pure Nefes & Yoga
23
OCA
31
OCA
#ATÖLYE
e
Ege Sanat Atölyesi
1
ŞUB
#ATÖLYE
e
Akuvamarin Yoga ve Y...
21
OCA
#ATÖLYE
e
Arkas Deniz Tarihi M...
20
OCA
#ATÖLYE
e
Mavibahçe
15
ŞUB
#ATÖLYE
e
İzmir Yoga
16
ŞUB
#ATÖLYE
e
Hayat Atölyesi
,
Başa Dön
Bize ulaşın
Giriş yaparak
Gizlilik Politikası,
Kullanım Koşulları
ve
Çerez Politikası
’nı kabul etmiş olursunuz.
Satış Sözleşmesi
İptal ve İade