Mekanlar

Alsancak Harem Güzellik Salonu

Kapalı

Yeri

Iletişim Bilgileri

Özellikleri

  • Facebook puanı 4.2
  • Kartla ödeme

Fotoğraflar

Hakkında

Her insan iyi görünmek ister, güzel görünmek ise kadınlar için çok daha önemli.. Güzellik; bir canlının, somut herhangi bir nesnenin ya da soyut bir kavramın algısal olarak haz duyumsatması, hoşnutluk veren bir hususiyet olması durumudur. Güzel bir yüz, güzel bir yapı, herhangi bir müzik, tadına bakılan yemek, koklanan bir çiçek gibi beş duyu ile algılanabilenlerle birlikte, güzel ahlak gibi soyut kavramlar da güzellik kavramının içine girmektedir.

Güzellik, estetikten, toplumbilimine, toplumsal ruhbilimine kültürün bir parçası olarak incelenmektedir ve kültürel yapılanmada zaman içinde ticarileşmiştir.

Görselliğin taşıdığı önemin yanı sıra, kişisel bakım için bazen profesyonel destek almak gerekiyor. Zira bilinçsiz bir şekilde yapılacak herhangi bir işlem geri dönüşü zor ve istenmeyen sorunlar doğurabilir. Bu bağlamda güzellik merkezleri güzelliğini daha derine indirmek, ayrıntılı bir şekilde yaptırmak isteyenlerin imdadına yetişmektedir.

Türk kadınlarının da imdadına yetişen güzellik merkezlerinin İzmir'deki işinin ehli örneklerinden biri Alsancak Harem Güzellik Salonu.

Salon, 2011 yılında estetisyen olan ve yıllarını bu mesleğe veren Özlem Özer tarafından kuruldu.

Salon, kişisel bakım adına birçok hizmet vermekte. Dünya çapında güvenle kullanılan Power Plate de bunlardan bir tanesi. Power Plate, kaslara aktif egzersiz etkisi yaparak metabolizmayı hızlandırıyor ve depolanmış yağların yakılmasını sağlıyor. Metabolizmayı hızlandırması sebebiyle kilo verirken yardımcı olmakta. Bölgesel zayıflama ve kasların güçlenmesi açısından oldukça faydalı.

Alsancak Harem Güzellik Salonu Power Plate'le vücudu şekle sokmanın yanı sıra cilt bakımıyla ilgili bir çok hizmet vermektedir.

Makyaja önem veren bayanların ciltlerini ihmal ettikleri bir gerçek. En önemli giysinin cildimiz olduğu düşünüldüğünde cilt bakımın ne kadar önemli olduğu ortaya çıkmaktadır. Cilt problemlerini makyajla kapatmanın daha büyük deformasyonlara uğrattığı ise başka bir gerçek. Bu durumda en güvenli yol işi güzellik salonlarındaki profesyonel ellere bırakmak.

Cilt bakımı içinde akne, leke bakımı, kimyasal peeling, el ve ayak bakımı, gelinlere özel tepeden tırnağa bakım, epilasyon gibi hizmetler verilmektedir. Cilt bakımları kişiye özel bir cilt analizi çıkarılarak yapılmaktadır.

Alsancak Harem Güzellik Salonu, müdavimleri tarafından oldukça övülmektedir. Özlem Hanım ve personelinin deneyimi ve salonun sıcaklığı ziyaretçilerinin güzelleşirken kendilerini huzurlu olmalarını da sağlıyor gibi gözüküyor.

Alsancak Harem Güzellik Salonu'nu www.otuzbeslik.com'u takip edebilir. Üyelerine sunduğu ayrıcalık ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

 

 

Şu anda bir etkinlik yok

Hakkındaki Yazılar

Eklememizi istediğin mekanı bize öner, ekleyelim.

Twitter'da Alsancak Harem Güzellik Salonu