Mekanlar

Kitchenette

Kapalı

Yeri

Iletişim Bilgileri

Özellikleri

  • Fiyat
  • Rezervasyon
  • Kartla ödeme
  • Dışarda oturma
  • Happy hour
  • Öğle yemeği
  • Akşam yemeği
  • Teslimat
  • Kokteyller

Fotoğraflar

Hakkında

Kapılarını 2005'te açan Kitchenette, on yılı aşan süredir müşterilerine maksimum konfor ve en iyi hizmeti verme sloganıyla hareket ediyor. Sadece Türk mutfağını önünüze getirmekle yetinmeyen mekan, Dünya mutfağından seçkin tatları da sizlere sunuyor. Tabi Kitchenette sadece bir restoran değil aynı zamanda kendi fırınından çıkan ürünleri, tatlıları ile kafe ve harika içecek seçenekleri ile bar olarak da müşterilerine dünya standartlarında bir hizmet sunuyor. 

Kitchenette'nin Forum Bornova'daki şubesi de markanın genel hizmet anlayışını İzmir'de yaşatıyor. Şehrin en popüler mekanlarından biri olarak İzmirlilere ve İzmir'e gelen misafirlerimize ev rahatlığını vaat ediyor. Açıldığı zamandan bu yana geçen süredeki popülaritesi ile hedeflerini tutturduğunu söylersek yanlış olmaz. 

Kitchenette'ye yemek yemek amacıyla gelenlerin favorisi somon ızgara. Hemen hemen tüm müşterilerin önerisi, buraya gelince somon ızgara sipariş etmek. Yanında söyleyeceğiniz bir içecekle gayet güzel oluyor. Ayrıca mantarlı bonfile de en çok sevilen yemekler arasında. Müşterilerin mantarlı bonfilenin yanında da genellikle şarap sipariş ettiklerini not düşelim. Son olarak, dana külbastının da oldukça rağbet gördüğünü söylemek gerekiyor. Formunuzu koruyorsanız merak etmeyin, Kitchenette'nin salataları da en az diğer yemekleri kadar güzel. Izgarada olduğu gibi salatada da somonlu olanlar müşterilerin en çok sevdikleri arasında. Bu arada Kitchenette'de vegan müşteriler için ayrı yemekler yapıldığını da belirtelim. 

Kitchenette'de yemekler dışında en çok sevilenler arasında tatlılar var. Özellikle buranın tiramisu tatlısının meşhur olduğunu söylemek gerekiyor. İçecek olarak ise şarap ister yemeklerin yanında olsun isterse de tek olsun hemen hemen herkesin favorisi. Kitchenette'de birbirinden farklı birçok şarap çeşidini tatma şansına sahipsiniz. 

Rahat ve samimi ortamıyla Kitchenette, Forum Bornova'da her gün saat 09:00-22:00 arasında misafirlerini bekliyor. 

İzmir'deki mekanlar hakkında daha çok şey öğrenmek için www.otuzbeslik.com'u takip edin.

 

Şu anda bir etkinlik yok

Hakkındaki Yazılar

Eklememizi istediğin mekanı bize öner, ekleyelim.

Twitter'da Kitchenette