Mekanlar

Narımor Urla Butik Otel

Yeri

Fotoğraflar

Hakkında

Narımor Otel ortalama 25 ile 45 metrekare olan toplam 9 odaya sahip. Bu odaların 7’si süit, 2’si standart. Odaların 6’sı ana binada, 3’ü ise avluda bulunuyor. Avludaki odaların zeminleri terracotta daha mediterrane, ana binada bulunanların ise zemin katlar taş, üst katlar ahşap rabıta olacak şekilde tasarlandı.
Her bir oda ayrı konseptte dekore edildi ve odaların atmosferi sizi tarihin derinliklerine taşıyor. 1800’lü yıllardan 1940’lara kadar tarihlenen antika mobilyalar, objeler ve aksesuarlar en uyumlu şekilde sizin için yerleştirildi.
Burada hem Urla’nın havasını içinizde hissediyor, hem de tarihin izlerine tanık oluyorsunuz. Narımor Otel, konum olarak Urla’nın merkezinde, Malgaca Pazarı’na ve Sanat Sokağı’na 3 dakikalık yürüme mesafesinde.
Bina sizi mimarisi ve odaları ile çok eskilere götürüken, size sunulan ikramlar eski tadında.

Sizin sağlığınız, çevre ve doğa bizim için çok kıymetli.

Otelin hiçbir yerinde kimyasal içerikli malzemeler kullanılmadığı gibi, nevresim takımlarımız ve havlularımız Ecocotton firması tarafından içinde naylon ve kimyasal barındırmayan organik iplikten özel olarak üretildi.
Yataklar Wellmat firmasının Narımor Otel için içeriği özel katmanlardan lateks, coco, at kılı, yün ve pamuktan, yatak kılıfı eykolüptüsten (tensel kumaş) imal edildi.
Sabun, şampuan ve duş jellerimiz hiçbir atık ve artık madde kullanılmadan, doğal zeytinyağı ve nar çekirdeği yağı ile Narımor Otel için Balıkesir Sedena firması tarafından özel olarak üretildi.
Narımor Otel’de size sunulan tüm yiyecek ve içecekler doğal olup, Urla’daki üreticilerden temin edilmekte.
Kısacası otelimiz geçip gidilecek bir mekandan öte, her anını yaşayabileceğiniz eşsiz bir konaklama deneyimine sizleri davet ediyor.
Şu anda bir etkinlik yok

Hakkındaki Yazılar

Eklememizi istediğin mekanı bize öner, ekleyelim.