Bisiklet dostu işletme başvurusu
Bisiklet Dostu İşletme; bisikletli ulaşımı ve bisiklet kültürünü destekleyen işletmedir. Daha temiz bir çevre, daha az trafik, daha sağlıklı insanlar ve daha yaşanabilir bir kent Bisiklet Dostu İşletmeler sayesinde sağlanabilir. Bisiklet Dostu İşletme, bisikletli müşterilerine özel indirimler sağlar, fırsatlar düzenler, mağazasında yaptığı fiziksel değişikliklerle bisiklete yer açar, bisikletin ve bisikletçinin güvenliğinin sağlanması için önlem alır, yönetici ve çalışanlarını bilgilendiririr. Başvuru formunu dolduran aday işletme BUGEP - Bisikletli Ulaşımı Geliştirme Platformu komisyonları tarafından değerlendirilir. Sertifika almaya hak kazanan işletmeye Bisiklet Dostu İşletme Sertifikası ve Sticker'ları teslim edilir. Sertifika 1 yıl süre ile geçerlidir.
Aday İşletme aşağıdaki şartları yerine getireceğini taahhüt eder;
1 İşletme, müşterilerin bisikletlerini güvenli olarak park edecekleri bir alan tahsis edecektir. İşletme amiri mekanın fiziksel güvenliği sağlar ve bisikletlerin güvenliğinden sorumlu olmayı kabul ve taahhüt eder.
2 Mal veya hizmet alımlarında bisikletli müşteriler için belirli oranlarda indirim veya fırsat uygulamayı kabul ve taahhüt eder. İndirim oranları ve fırsat bilgileri paylaşılacaktır.
3 Gerekli durumda bisiklet etkinlikleri için hazırlanan broşür, afiş veya benzer görsel çıktıları mağazanın uygun yerinde asılması ve sergilenmesi için destek olur.
İşletme bilgileri
* İşletme adı
* İşletme Adresi
* Yetkili Kişi
* Adı Soyadı
* E-posta adres
* Telefonunuz
BAŞVUR
,
Başa Dön
Bize ulaşın
Giriş yaparak
Gizlilik Politikası,
Kullanım Koşulları
ve
Çerez Politikası
’nı kabul etmiş olursunuz.
Satış Sözleşmesi
İptal ve İade