R
GİRİŞ
TR
EN

Kundalini Reiki ÜCRETSİZ Tanıtım

#REİKİ
ETKİNLİK TARİHİ
11 July, Thursday 19:00 - 20:00
0
27°
MEKAN
Hayat Atölyesi
Bahariye Mahallesi, Yaşar Aksoy Sk., 35600 Karşıyaka/İzmir, Türkiye
YOL TARIFI AL
HAKKINDA

Kundalini Reiki,
Danimarkalı meditasyon üstadı Ole Gabrielsen’in insanlığın kullanımına sunduğu, basit ama oldukça etkili bir enerji şifası sistemidir. 3 aşamadan oluşan sistem, birçok enerji şifası sisteminde olduğu gibi uyumlama (el verme) yoluyla öğrenilir. Kundalini Reiki öğrenmenin herhangi bir ön koşulu yoktur. Ancak genellikle, enerji şifasına yumuşak bir giriş yapmak ve sağlam bir temelle ilerlemek isteyen öğrencilerin öncelikle Usui Reiki öğrenmeleri tavsiye edilir.
Kundalini Reiki 1 ile dokunarak ve Uzaktan şifa vermek, mekanları enerjisel olarak temizlemek, karmik bantları şifalandırmak ve bir durumu ya da bir şeyin niteliğini şifalandırmak mümkündür. Kundalini Reiki 2 ile 1. aşamada kullanabildiğimiz tüm uygulamaları kullanırken şifa enerjisi artar ve uygulanan özel bir meditasyon ile enerji bedeni 3. Aşama uyumlamasına hazırlanır. Kundalini Reiki 3 master aşamasıdır. Bu aşamada, önceki şifa çalışmalarına ek olarak, Kundalini Reiki 3 uyumlamasıyla gelen ekstra uyumlamalarla, akan enerjinin pırlanta nitelikleri almasını sağlayan ‘Pırlanta Reiki’, deneyimlerimiz sonucu oluşan enerjisel tortuları arındırmakta kullanabileceğimiz ‘Kristal Reiki’, genetik mirası şifalandıran ‘DNA Reikisi’, doğum travmalarını şifalandıran ‘Doğum Travması Reikisi’, bulunduğumuz yerle ilgili karmik bağları şifalandıran ‘Konum Reikisi’, geçmiş yaşamlardan gelen blokajları şifalandıran ‘Geçmiş Yaşam Reikisi’ ve tüm vücudumuzdaki enerji sistemlerini dengelemeye yarayan bir tekniği kullanabilir olacağız. Ayrıca bu aşamada nesneleri ve başkalarını Kundalini Reiki’ye uyumlamamız da mümkün olacak.
Uyumlamalar arasında bekleme süreleri olduğundan, seminerde yalnızca 1. Aşama uyumlaması verilecek olup, 2. ve 3. aşama uyumlamaları için uyumlama takvimi oluşturulacak ve bu uyumlamalar uzaktan verilecektir.

Benzer etkinlikler
25
OCA
#MEDİTASYON
e
Pure Nefes & Yoga
28
OCA
#YOGA
e
Pure Nefes & Yoga
1
ŞUB
1
ŞUB
#ATÖLYE
e
Akuvamarin Yoga ve Y...
18
OCA
3
ŞUB
#YOGA
e
Pure Nefes & Yoga
16
OCA
#YOGA
e
Atölyehane Alsancak
16
OCA
#MEDİTASYON
e
Taşev Akademi
15
OCA
#PSİKOLOJİ
e
İlda Psikoloji
6
ŞUB
#KONFERANS
e
Kaya Prestige Hotel
6
ŞUB
5
ŞUB
#ATÖLYE
e
Aktiffelsefe - Borno...
8
ŞUB
8
ŞUB
#YOGA
e
Tara Yoga İzmir
13
OCA
6
OCA
15
ŞUB
21
ŞUB
#MEDİTASYON
e
Taşev Akademi
22
ŞUB
#EĞİTİM
e
Hayat Atölyesi
22
ŞUB
,
Başa Dön
Bize ulaşın
Giriş yaparak
Gizlilik Politikası,
Kullanım Koşulları
ve
Çerez Politikası
’nı kabul etmiş olursunuz.
Satış Sözleşmesi
İptal ve İade