R
GİRİŞ
TR
EN

Access Bars Semineri

#SAĞLIK
#SEMİNER
ETKİNLİK TARİHİ
20 Haziran, Perşembe 10:00 - 18:00
MEKAN
Hayat Atölyesi
Bahariye Mahallesi, Yaşar Aksoy Sk., 35600 Karşıyaka/İzmir, Türkiye
YOL TARİFİ AL
HAKKINDA

Ümran Temelkuran ile Access Bars Semineri

https://www.youtube.com/watch?v=uk9KTJL_SZc&feature=youtu.be&fbclid=IwAR19ujXt9YVS8vInHhZQqDStEUVCNf58mQF8vGJL_Bef7WUy0JJ22ufZ32M

20 Haziran 2019
10:30 - 18:30

Hayatölyesi
İletişim: 0553 289 9912
Karşıyaka-İzmir (Akbank Sk.)

20 Haziran 2019 Pazar başlayacak olan 1 günlük seminer yaklaşık 8-9 saat sürecektir. Seminerde önce verilen teorik bilgilerle hayatınızı kolaylaştıracak bir çok araca sahip olacaksınız. Sonra Access kurucusu Gary Douglas ve Dr. Dain Heer‘in sunduğu Access Bars’ı anlattıkları eğitim videosu izlenecektir. Ardından eşleşen çiftler eğitmen gözetiminde sırasıyla birbirlerine dönüşümlü olarak 4 bars seansı yapacaklardır.

Bu 1 günlük eğitimin sonunda Access kayıtlı uluslarası sertifikalı bars uygulayıcısı olabileceksiniz. Hayatın tümü bize kolaylıkla, neşe ve ihtişamla gelir, bundan daha iyi nasıl olur?

Başınızın etrafında 32 tane nokta olduğunu ve bu noktalara hafifçe dokunulduğunda, herhangi bir yaşamınızda edinmiş olduğunuz tüm duygu, düşünce, fikir, inanç ve yargıları barındırmaktalar. Bu sizin tüm bunları serbest bırakarak, özgürlüğünüzü geri kazanmanız için sunulmuş bir fırsattır.
Her bir Bars seansı, dokunulan noktanın sorumlu olduğu alanda hayatınızdaki 5-10 bin yıllık sınırlamaların temizlenmesini sağlayacaktır.
Hayatınızın olmasını istediğinizden hala ne kadar uzakta olduğunu mu fark ettiniz?
Access Bars�, bu güne kadar tüm dünyada binlerce insana; uyku, sağlık, kilo, para, seks, ilişkiler, endişe, stres ve benzeri daha birçok konuda hayatlarını istedikleri yönde değiştirmelerine yardım etti. En kötü olasılıkla, seansı hayatınızdaki en iyi masajı almış olduğunuz duygusuyla tamamlayacaksınız. En iyi olasılıkla, hayatınız büyük bir kolaylıkla olduğundan daha büyük bir hayata dönüşecek.

Ya bu sınıftan sonra hayat gerçekten de sizin için çok daha kolay, eğlenceli, keyifli, ve ihtişamlı olacaksa? Ne dersiniz var mısınız bu eğitimde buluşmaya?

Eğitim sürecinde 2 seans almış ve 2 seans uygulamış olursunuz.

İlk katılım ücreti 1150 tl.
İkinci katılım 575 tl.
15 yaş ve altındaki katılımcıların dünyanın her yerindeki seminerlere katılımı aileleri ile birlikte ücretsizdir. 16-17 yaş arası katılımcılar ise %50 indirimli olarak katılabilirler

Benzer etkinlikler
27
HAZ
5
EKİ
#EĞİTİM
e
Karuna Yoga
6
EKİ
21
HAZ
#MEDİTASYON
e
Hayat Atölyesi
23
HAZ
#EĞİTİM
e
Hayat Atölyesi
20
HAZ
#EĞİTİM
e
Hayat Atölyesi
30
TEM
#YOGA
e
Mucizen Doğuma Hazırlık ve Dou...
6
AĞU
#YOGA
e
Mucizen Doğuma Hazırlık ve Dou...
13
AĞU
#YOGA
e
Mucizen Doğuma Hazırlık ve Dou...
20
TEM
20
TEM
23
TEM
#ÇOCUK
e
Nazım Hikmet Kültür Merkezi
18
TEM
#YEMEK
e
İzmir Mutfak Sanatları Enstitü...
18
TEM
#YEMEK
e
İzmir Mutfak Sanatları Enstitü...
,
Başa Dön
Giriş yaparak
Gizlilik Politikası,
Kullanım Koşulları
ve
Çerez Politikası
’nı kabul etmiş olursunuz.