Etkinlikler

Karşıyaka Koro Şefleri Konseri

Sal 12 Şub, 20:00 - 23:00
AŞK HAFTASI ETKİNLİKLERİ; KARŞIYAKA KORO ŞEFLERİ KARŞIYAKA'NIN FİLİZLERİ İÇİN ÇALIYOR VE SÖYLÜYOR
_____
KARŞIYAKA'NIN KORO ŞEFLERİ, BİR BAŞKA ANLAMLI GECEDE DAHA BULUŞUYOR!

Karşıyaka'nın koro şefleri, 6 Kasım 2018'de gerçekleştirdikleri ve büyük ilgi ve beğeni ile izlenen "Cumhuriyet ve Atatürk" temalı konserin ardından; bu kez, güçlerini, "Karşıyaka'nın Filizleri" için birleştirerek, "aşk" teması ile aynı sahneyi paylaşıyorlar.

Bu kapsamda, aşkı ve sevgiyi en güzel şekilde ifade eden Türk Sanat Müziği ile Türk Halk Müziği eserlerinin seslendirileceği gecede; Aslı Erzurumlu, Celal Uçucu, Engin Koyuncu, Ergin Kayran, Güler Çağdaş, Güvenç Birer, Hüseyin Koçak, Hüseyin Tolu, Köksal Coşkun, Mehmet Altınköprü, Mehmet Şafak, Murat Atmaca, Mustafa Seven, Selim Gönüldaş, Sergin Kaya, Sevim Taşçı ve Uğur Tandemir (alfabetik sırayla yazılmıştır) sahne alacaklar. Koro şefliğini Köksal Coşkun’un yapacağı bu anlamlı konserin sunumunu ise TRT Spikeri Funda Koray üstlenecek.

Karşıyaka Belediyesi işbirliğinde, değerli Türk Müziği koro şeflerinin sahne alacağı ve "aşk" temalı şarkı ile türkülerin seslendirileceği bu çok özel ve anlamlı geceye, Karşıyakalıların yanı sıra bütün İzmirlileri bekliyoruz.

Konser, davetiyeli olup davetiyeler; ismi geçen koro şeflerinden ve İzmir Müzik Akademisi Alsancak okulundan temin edilebilir.