Etkinlikler

Uygulamalı Diksiyon ve Beden Dili Atölyesi

Cmt 8 Ara, 10:00 - 17:00
'Neden benim anlattıklarım dinlenmiyor, neden etkili olamıyorum?' gibi sorular soruyorsanız bir yerlerde eksik var demektir. İşte o eksikleri bulmak, daha etkili konuşmak, konuşurken kendimizi dinletmek için Uygulamalı Diksiyon & Beden Dili Atölyesi' nde buluşup bu konuya çözüm buluyoruz.
Nefes kullanımı, sesi daha kaliteli hale getirmek için ses tonu çalışmaları, konuşmada akıcılık sağlama, konuları birbirine bağlama, tonlama ve vurgu çalışmaları, heyecansal kontrol ipuçları ve konuşmanıza uygun beden dili uygulamaları ile anlattıklarınızın daha etkili hale gelmesi için çalışmalar yapmak için buluşuyoruz.
Dinlenir sesim olsun, beden dilim ve sözlerim uyumlu hareket etsin, heyecandan sesim titremesin, etkileyicilik alanım geniş ve akılda kalıcı konuşmalarım olsun diyen herkes atölye çalışmasına katılabilir.

İçerik
-Nefesi güçlendirme
-Ses kalitesi arttırma
-Ses tonu egzersizleri
-Konuşmaya duygu katma
-Mimik geliştirme
-Günlük hayatta vurgu
-Tonlama
-Doğru telaffuz
-Konuları birbirine bağlama
-Mikro ifadeler ve yalan
-Beden dili
-Bol bol uygulama

Başlangıç : 8 Aralık Cumartesi 10:00
Bitiş : 8 Aralık Cumartesi 17:00

Ücret : 250 TL
Kontenjanımız sınırlıdır. 'Katılım Sertifikası' verilecektir.

Bilgi ve kayıt İçin : 0506 552 3360 numarsını arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Not: Yerimiz Bornova Sanayi Metro Durağına yürüme mesafesindedir.

Eğitmen: Ebrar Uyanık
EBRAR UYANIK KİMDİR?
2011-2013 yılları arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Dilbilim Bölümün’ de Diksiyon- Etkili Konuşma- Beden Dili derslerini yürüttü. Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Kişilerarası İletişim yüksek lisans programında öğrenimini ve yine Kişilerarası İletişim Doktora programında derslerini tamamladı. Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi’ nde öğretim görevlisi olarak Etkili Konuşma/Spikerlik ve Sunuculuk Teknik Eğitim derslerini yürüttü.
Diksiyon, beden dili, iletişimde öfke kontrolü, karizma-imaj, nefes, ses, hikaye anlatıcılığı, sunumteknikleri, ikna teknikleri konularında belediyelerde, firmalarda ve okullarda çeşitli yaşlara göre ‘Uygulamalı İletişim Becerileri ’ etkinlikleri düzenlemektedir. İletişim Atölyesi'nin kurucusu ve eğitmenidir.