Etkinlikler

Uygulamalı Diksiyon ve Beden Dili Atölyesi

Per 21 Mar, 19:00 - 21:30
28 Şubat Perşembe günü, dört haftalık bir atölye için buluşuyoruz. Her zaman bize yardımcı olacak ve hayatımızı kolaylaştıraak doğru nefes teknikleri, ses tonumuzu ayarlamak ve sesimizi kaliteli hale getirmek için uygulamalar, beden dili, mimik okuma, başkalarının davranışını analiz etme, konuşmada duygu ve vurgu, kelime dağarcığı geliştirme yöntemleri ve heyecansal kontrol teknikleri hayatı kolaylaştıracak doğru dil kullanımı konularımız arasında.
4 hafta boyunca güzel konuşan insanların sırlarını öğrenmek isteyen, iletişim sorunlarına çözümler bulmak isteyen, eğlenceli uygulamalarla diksiyon ve beden dili eğitimi almak isteyen herkes atölye çalışmamıza katılabilir.

İçerik
-Nefesi güçlendirme
-Ses kalitesi arttırma
-Ses tonu egzersizleri
-Konuşmaya duygu katma
-Mimik geliştirme
-Günlük hayatta vurgu
-Tonlama
-Doğru telaffuz
-Konuları birbirine bağlama
-Mikro ifadeler ve yalan
-Beden dili
-Bol bol uygulama

Başlangıç : 28 Şubat Perşembe
Bitiş : 21 Mart Perşembe
(Her Perşembe 19:00 - 21:30 saatleri arasında)

Eğitim süresi : 10 saat

Ücret : 300 TL
Kontenjanımız sınırlıdır. 'Katılım Sertifikası' verilecektir.

Bilgi ve kayıt İçin : 0506 552 3360 numarsını arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Not: Yerimiz Bornova Sanayi Metro Durağına yürüme mesafesindedir.

Eğitmen: Ebrar Uyanık
EBRAR UYANIK KİMDİR?
2011-2013 yılları arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Dilbilim Bölümün’ de Diksiyon- Etkili Konuşma- Beden Dili derslerini yürüttü. Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Kişilerarası İletişim yüksek lisans programında öğrenimini ve yine Kişilerarası İletişim Doktora programında derslerini tamamladı. Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi’ nde öğretim görevlisi olarak Etkili Konuşma/Spikerlik ve Sunuculuk Teknik Eğitim derslerini yürüttü.
Diksiyon, beden dili, iletişimde öfke kontrolü, karizma-imaj, nefes, ses, hikaye anlatıcılığı, sunumteknikleri, ikna teknikleri konularında belediyelerde, firmalarda ve okullarda çeşitli yaşlara göre ‘Uygulamalı İletişim Becerileri ’ etkinlikleri düzenlemektedir. İletişim Atölyesi'nin kurucusu ve eğitmenidir.