Etkinlikler

Theta Healing Dig Deeper - Daha Derin Kazma Teknikleri Semineri

Cmt 26 Oca 10:00 - Paz 27 Oca 18:00 - Tüm gün
Bu kursu tamamlayarak , kazma konusunda tam yetkin olun….
26 Ocak 2019 Cumartesi 10:00-18:00
27 Ocak 2019 Pazar 10:30-18:30
Theta Healing® seanslarının en temel tekniklerinden biri olan “kazma çalışması” konusunda tam yeterli, güvenli ve uzman olmanızı sağlamak için hazırlanmış bir çalışmadır.
Kazma çalışmasının mantığı, kısa yolları, tiyoları, kendi kendine kazma, genetik hastalıklar/durumlar da kazma , geçmiş seviyelerde kazma tekniklerinin yanısıra kazma konusunda uygulayıcıları bambaşka ve geniş bakış açılarına açan erdemler ve detayları .
Süre : 2 gün
Ön koşular : Basic DNA ve Advanced DNA
Theta Healing® tekniği ile , sorunlarımızın temeline inmek, uygulayıcıları öğretilen kazma çalışması sayesinde müthiş olur.
Kullanılan öykülemeli yaklaşım tekniği, bizi zorlayan, kısıtlayan bilinçaltımızın derin ve ulaşılması güç yerlerini kolayca keşfetmemizi sağlar. Daha sonra Theta Healing® tekniğinin , koşulsuz sevgi , inanç çalışması ve his yüklemeleri yapılarak bunlar temizlenir.
Bu seminer Theta Healing® uygulayıcılarına, kazma tekniği konusunda kendine güvenlerini sağlamlaştırma ve tam topraklama ile ilgili ipuçları ve yöntemler öğretir; böylece danışanlarınızın kök inançlarını bulma konusunda hızınız ve verimliliğiniz artar.
Eğer problemin kalbini ve kökünü başarılı olarak tanımlayamazsak, hangi kök inancı değiştireceğimizi bilemeyiz. Bu durum yapılan değişikliklerin geçici olmasına ve olumsuz inanç sistemlerinin şifayı engellemesine sebep olur .
Bu seminer, danışanlarınızın yaşamlarını ve kendi davranışlarını anlamasına yardım etme gücünüzü arttıracak; daha sonra şifalanma için yapılan değişimler ve yüklemelerle , seansın sonunda dengeye, hafifliğe ve şifaya ulaşmalarını sağlayacaktır
Eğitmen : Begüm Karace
Theta Healing® Certificate of Science Master Eğitmen

Rezervasyon : info@iyilikmerkezi.com
02324638802 - 0 5334382802