Access Bars Seansı

Salı, 4 Ağustos 2020 13:00
İzmir, Türkiye

Access The Bars
Yaşamımızda anlam yüklediğimiz, önem verdiğimiz duygularımız, düşüncelerimiz, hislerimiz, inançlarımız, kararlarımız beynimizde depolanarak, bir elektrik yükü oluştururlar. Bu elektrik yükü başımızda yer alan (zaman, umut, farkındalık, yaratıcılık, güç, kontrol, şifa, yaşlanma, cinsellik ve para gibi) Bars adı verilen 32 adet enerji noktasında birikir.

 

Bars çalışması ile amaçlanan, o noktalar çalıştırılacak, oluşmuş manyetik alanı serbest bırakmaktır. Bars seansında bu noktalara parmak uçları ile dokunularak, bu noktalar aktif hale getirilir. Bu noktalardaki enerji birikiminin serbest bırakılması ile vücudunuzdaki blokajların çözülmesi sağlanır. Bu da hem ruhsal bedenimizdeki değişim dönüşümü hem de fiziki bedenimizdeki değişim dönüşünümü sağlar. Her bir Bars seansı, dokunulan noktanın sorumlu olduğu alanda, hayatınızdaki 5.000-10.000 yıllık sınırlamaların temizlenmesini sağlayacaktır. Bu inanılmaz derecede rahatlatıcı deneyim hayatınızda değiştirmeyi arzuladığınız tüm alanlardaki kısıtlamaları ortadan kaldıracaktır! Hayatınızın olmasını istediğinizden hala ne kadar olduğunu fark ettiniz mi? Sadece çok daha fazlasını almayı arzulayarak ve yapmaya daha az çaba sarf ederek arzuladığınız her şeye sahip olabilirsiniz (Belki de birazına!)

 

Access Bars seansı almak veya öğrenmek, bunu gerçekleştirmenize ve çok daha fazlasının hayatınızda karşınıza çıkmasına izin verecektir. Access Bars, bugüne kadar tüm dünyada binlerce insana, uyku, sağlık, kilo, para, cinsellik, ilişkiler, endişe, stres ve benzeri daha birçok konuda hayatlarını istedikleri yönde değiştirmelerine yardım etti.


Bilinen faydaları nelerdir?
Zihinsel ve fiziksel gerilimi yok eder.
Günlük yaşamdaki stresin azalmasına yardımcı olur.
Üzüntü ve stresi azaltır.
Öfke, tükenmişlik ve yorgunluk duygularının giderilmesine yardımcı olur.
Psikosomatik hastalıklara iyi gelir.
Depresyonu azaltır.
Yıkıcı ve negatif düşüncelerin azalmasını sağlar.
Kısıtlama ve engellerin azalmasını sağlar.
Dikkat eksikliği ve hiperaktivite konusunda katkı sağlar.
Farkındalığın artmasına yardımcı olur.

 

Ayça Engin
Access Bars Eğitmeni(BF/CFMW)
Access Face Lift Eğitmeni
Access Beden Prosesleri Uygulayıcı

 

Etkinliğe katılmak için Ayça Engin'in Instagram profilindeki çekilişe katılabilirsiniz. 

Etkinlik yeri kayıt yaptıran katılımcılara bildirilecektir.

 
Detaylı bilgi ve kayıt için;
https://www.instagram.com/ayca_engin_/