Etkinlikler

Gülin Zeytunlu ile "Kahramanın Yolculuğu "

Cmt 12 Oca 10:30 - Cum 28 Ara 00:24
İçindeki Kahramanı Uyandır!

Gülin Zeytunlu ile Karma Yoga'da yepyeni bir yolculuğa hazır mısınız?

Bir Ruh Yolculuğu...

Her insanın içinde daha büyük bir bütüne hizmet etmeyi bekleyen bir kahraman vardır. Ve çoğu zaman içimizdeki bu kahraman kış uykusunda ama inkar edilemez bir uyanma özlemi içerisindedir.

İçimizdeki kahramanı uyandırmaya ve yaşamımızı hayal etmeye cüret ettiğimiz gibi yaşayacak cesareti bulmaya doğru yapacağımız bu çalışma asanalar, mantralar, mudralar ve meditasyonla ruhun yolculuğunu derin derin düşünerek kendini keşfetme pratiği.

Bu çalışma, Aborjinler’den Yunan Mitolojisine, Hint destanlarından Budist hikayelerine, dünya klasiklerinden Hollywood filmlerine kadar dünyadaki tüm klasik mitolojiler, destanlar, efsaneler ve hikayelerde kendi yolculuğumuzu bulmanın hikayesi... Mitolojik hikayeler ve efsaneler aslında insan hayatının evrensel tecrübesini tanımlama girişimidir. Kahramanın Yolculuğu aslında hepimizin yaşadığı tecrübelerin yükselişlerin düşüşlerin hayatımızda yaşadığımız zaferler ve hayal kırıklıklarının döngüsüdür.

Bu yaşamın içinde hepimizin bir amacı var, bizler çok basit, çok sade hayatlarının içinde de bu döngüyü izliyoruz. Bizler filmlerde izlediğimiz kitaplarda okuduğumuz karakterlerden ayrı değiliz, onlar biziz çünkü aslında tek bir yolculuk var.

O da Kahramanın Yolculuğu...

‘Bir kahraman yaşamını kendinden daha büyük bir bütüne sunabilen kişidir.’ Joseph CampbellDetaylı bilgi ve kayıt için: 0535 605 12 17
numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz!

Tarih: 12/01/2019
Saat: 10:30