Ferhat Duran ile Access The Foundation

Perşembe, 19 Aralık 2019 10:00
İsmet Kaptan Mahallesi, 1371. Sk. No:7, 35210 Konak/İzmir, Türkiye

Access Counsciousness’ın ileri seviye eğitimlerinden biri olan 4 günlük FOUNDATION sınıfı, her birey için farklı bir serüvendir.
4 Farklı Beden Prosesi, Yüzlerce Yeni Soru, Yüzlerce Seçenek, Yüzlerce Olasılık ve Farkındalık Yaratan Eğlenceli Uygulamalar ile yaşamınızı bir daha başa/geriye/tekrara dönmemek üzere değiştirir.
İşler yoğun, ilişkiler yorgun, hayat telaşlı, beklentiler en üst seviye de ise, kendinizi soğan gibi doğrayıp tava da pembeleşene kadar kızartmayı ya da kendinizi kızgın kumlardan alıp serin sulara fırlatmayı isteyebilirsiniz. Düşündükçe alternatifleri ard arda sıralayabilirsiniz. Ancak tüm bu çaba nafiledir. Çünkü;

İnsan Bildikleri Tarafından değil, Bildiğini Bilmedikleri Tarafından Yönetilir.

Access araçlarının hayata yaklaşımı ise, her şeyde bir kolaylık, her şeyde bir neşe, her şeyde bir ihtişam olduğu üzerinedir. Dilediğiniz yaşamı seçip, dilediğiniz her ne ise değiştirip dönüştürebilmeniz içindir. Sizi ne bildiğinizi bilmeniz için güçlendirir, cesaretlendirir, heveslendirir.

Access Foundation bu realitenin matriksleri dışına çıkmakla ilgilidir. Sizi kısıtlamakta olan bakış açılarını fark etmeye başlar ve bu bakış açılarını değiştirirseniz soru, seçenek, olasılık ve katkıdan işlevsel olmaya başlarsınız. Hayatınızı arzuladığınız şekilde nasıl yaratacağınızı keşfedersiniz.
Seminerinde hayatınızı arzuladığınız gibi gerçekten nasıl yaratacağınızı keşfedersiniz. Bu seminer size sonsuz varlık olarak kendiniz ve sizin için var olan sonsuz seçenekler hakkında daha da muazzam farkındalık kazandıracaktır. “Başka neler mümkün? Sorusunun olasılıkları karşısında heyecanlanacaksınız.

Ön Koşulu: En az 1 kez Access Bars Eğitimi almış olmak
Eğer Access Bars Eğitimi almadıysanız;
öncesinde Access Bars Eğitimi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Eğitim Süresi:
19/22 Kasım 2019
Saat: 10.00 - 18.00

ÖDEME ŞEKLİ:
Seminere gelince nakit olarak ödeyebilirsiniz.
Kartla ödeme Şekilleri ve Koşulları için lütfen iletişime geçiniz.

Telefonla yada mail üzerinden iletişime geçebilrsiniz
Sınıfa katılmak için kayıt olmanız gerekmektedir, kayıt için yine buradan bize ulaşabilrsiniz