Etkinlikler

Nur Taran ile Gong Eşliğinde Kundalini Yoga Yeniden Doğum

Cmt 23 Mar, 16:00 - 19:00
O kadar güzeldi ki tekrar yaşamak istedik:)
Nur Taran (Sach Dhyan) Yeniden Doğum Atölyesi için 2. Kez RENK YAŞAM'da...
……………….
23 MART Cumartesi, saat: 16:00 - 19:00
……………….
Ücret: 180 TL
Katılım için rezervasyon zorunludur. Bilgi için lütfen iletişime geçiniz.
……………….
RENK YAŞAM
Mithatpaşa Cad. 1184/1 Güzelyalı İZMİR
TEL: 05322342269
……………….
İnsan, anne karnında bulunduğu 120. günden itibaren hayatta kalabilmek için çeşitli bilgileri öğrenir, ezberler, kaydeder. Bu bilgilerin bir kısmı yaşamımızı sürdürmemiz için faydalıyken; bir kısmı da tıpkı bir bilgisayara yüklenmiş yanlış programlar gibi hayatta aynı döngülerde sıkışıp kalmamıza neden olur.
Hayatta ilerlememizin önünde engel olan bu engellerden özgürleşmek kadim sesle şifa enstrümanı Gong eşliğinde gerçekleştirdiğimiz Kundalini Yoga Yeniden Doğum çalışmaları ile mümkün.
Yogi Bhajan’ın fiziksel egzersizler, mantra, mudra, rehberli meditasyon, güçlü nefes uygulamaları gibi her biri başlı başına çok etkili öğeler ile ördüğü bu değerli çalışmalar, bilinçdışı, zihin, sinir sistemi, endokrin sistemi ve enerji bedenleri başta olmak üzere kişiyi pek çok farklı boyutta dönüştürme özelliğine sahip.

23 Mart’ta İzmir’de 2.’sini uygulayacağımız atölyede ‘acı, korku ve öfke’nin serbest bırakılması üzerinde çalışacağız.

Yogi Bhajan ‘Hayatta şans diye bir şey yoktur. Şansınızı, çakralarınızın ve bedeninizdeki elementlerin dengelenmesi ile sahip olacağınız güçlü bir aura ile siz yaratırsınız’ diyor.

Astrolojik haritanızı, alın yazınızı, karmanızı size kendinizi bir kutu içinde hissettiren ne varsa bir kenara bırakıp özgürleşmeye, özünüze yaklaşmaya, kaderinizi gerçekleştirmeye, potansiyelinizi yaşamaya ve parlamaya ne dersiniz?
#kundaliniyoga #kundaliniyogaizmir #yoga #izmir #meditasyon #rebirthing #gongmeditation #gong #guzelyali #izmiretkinlikleri

İllüstrasyon: Kevin Peterson