Etkinlikler

Aşkla Kutluyoruz-Sevgililer Günü Akşam Yemeği ve Konseri

Per 14 Şub 20:30 - Cum 15 Şub 00:30
Sevgililer Gününü aşkla kutluyoruz!

Sürpriz 1:
AŞKLA PİŞİRİYORUZ
Yunan Şef O. Pelagia Tsegka, Girit'ten bu gece için özel olarak geliyor. Deniz ürünleri ağırlıklı, çok özel, afrodizyak özellikli zengin menüyü bizim için o gece hazırlayacak ve sunacak. Menü detaylarını diğer paylaşımlarımızda görebilirsiniz.

Sürpriz 2:
AŞKLA SÖYLÜYORUZ

14 Şubat akşamı, aşk şarkıları, Yunan şarkılarına karışacak, Türkçe ve yabancı klasikler birbirine eşlik edecek, Napolitenler söylenecek, romantik dansları sirtaki takip edecek. 4 solistli 9 kişilik orkestra ve sahne etrafında herkes aşka ve eğlenceye doyacak.


Buzukisinin eşlik ettiği rebetikolarda ISODOROS CHALLIORIS, farklı dillerde söylediği şarkılarla, Yunanistan’ın en güzel sesi ANTONIA CHALLIORIS, güçlü sesiyle konuk sanatçı TENOR LEVENT GÜNDÜZ, gitarının eşlik ettiği aşk şarkılarında
BİLLUR KOYUNCU tüm gece bizimle olacak.

EN ÖNEMLİSİ
Siz gönül rahatlığı ile eğlenin, yolu düşünmeyin, güvenlikten ödün vermeyin diye ÜCRETSİZ SERVİS bile var. Konak ve Karşıyaka'dan hareket eden servislerimiz, sizi saat 20.30'da Zeytinli Köşk'e getirmiş olacak. Sonra gece sonunda yine merkezi noktalara ücretsiz olarak taşıyacak. Bu hizmet kontenjanla sınırlıdır, ön rezervasyon sırasında durumunuzu bildirmenizi rica ederiz.

Sahne önündeki masalarımızda yer almak isteyen misafirlerimiz için ücret kişi başı 240 TL, şömineli salonlarımızda yer almak isteyen misafirlerimiz için ücret kişi başı 200 TL'dir. FİYATA KİŞİ BAŞI 2 KADEH İÇKİ ÜCRETİ DAHİLDİR.

Ön rezervasyon ve detaylı bilgi için mesaj gönderebilir ya da 05325610301'i arayabilirsiniz.

Aşkla dolu günlere...