Apsiyon

Apsiyon sayesinde, 10 daireli apartmanlardan 10.000 daireli siteleri ya da yüzlerce iş yerinin bir araya geldiği plazaları ve iş merkezlerini yönetmek eskisinden çok daha kolay ve keyifli hale geldi.

Bulut tabanlı bir yazılım olan Apsiyon, toplu yaşam alanlarında hızla artan sorunları farkedip, yöneticilere dijital birer asistan oluşturabilmek amacıyla Kudret Türk, Erkan Doğan ve Meriç Akdamar tarafından 2009 yılında geliştirilmeye başlandı. Aldığı melek yatırım ile 2012 yılında Apsiyon A.Ş. kuruldu. Sektörde adını duyurması ile hızla büyüyen Apsiyon, Türkiye ve Avrupa’nın en büyük yatırım fonlarından biri olan Earlybird Venture Capital’den Eylül 2016’da ve Aralık 2017’de olmak üzere iki kez yatırım alan Apsiyon, 2020 yılının Mart ayında ise yine EarlyBird Digital East Fund ve Jak Baruh'tan yatırım alarak 3. yatırım turunu tamamladı.

2019’un Mayıs ayında; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği öncülüğünde, Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı iş birliğiyle gerçekleştirilen TOBB Türkiye 100 Listesi’nde, “En Hızlı Büyüyen 100 Şirket” arasında yerini aldı.

Apsiyon, "Deloitte Technology 2019 Fast50 Türkiye Programı"nda, Türkiye’nin en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketi arasında listelendi.

Apsiyon; çoğunluğu Ar-Ge çalışanlarından oluşan 105 kişilik güçlü ekibi, bir Merkez Ofis, bir Ar-Ge Merkezi ve tüm Anadolu’da yayılmış 6 Bölge Yöneticiliği ile Türkiye’nin tüm illerinde, ayrıca Kıbrıs, Azerbaycan, Makedonya ve Ukrayna’da, toplam 9000 sitede, 750.000’den fazla konuta hizmet veriyor.


Kat Mülkiyeti Kanunu Hükümleri doğrultusunda hazırlanmış, kolay anlaşılır ve entegre çözümleriyle, yönetimlere sorunsuz ve hızlı hizmet sağlayarak güçlü referanslar edinen Apsiyon, klasik muhasebe programlarının ötesinde, bütün enerjisini yönetimlerin ihtiyaçlarına yönlendiren bir çözüm ortağı olarak kendini konumlandırmakta, her geçen gün ürünlerini ve hizmet çeşitliliğini geliştirmekte, genç ve dinamik kadrosuyla hizmet vermeye ve sektörün öncülüğünü yapmaya devam ediyor.