Biz Evde Yokuz

Biz Duygu & Bilgehan.

2014 Nisan’ında hayatımızı baştan çizmeye karar verdik. Daha dolu dolu, çok daha aktif bir hayat kurmanın peşine düştük. Adını da Biz Evde Yokuz koyduk.

Zihnimizi ve bedenimizi uyaran deneyim ve aktiviteleri kovalıyor, ölmeden önce yapılacaklar listemizin üzerine bir bir çizik atıyoruz. Bunun içinde yaban hayat için gönüllü olmak da var, bisikletle tura çıkmak da, serbest paraşütle adrenalin patlaması yaşamak da, Doğu Ekspresi ile ülkenin bir ucundan öbürüne gidip, buzla kaplanmış Çıldır Gölü’nü delip, balık tutmak da.

Kendimize EVDE OTURAN ERKEN ÖLÜR! Roman atasözünü ilke edindik.

SİZLER İÇİN:

– Websitemizde kendi deneyimlerimizi video ve yazı olarak kaynakçalaştırıyor eğer siz de yapmak isterseniz ne, nerede, nasıl, ne zaman yapılır gibi tüm detaylarıyla bulabileceğiniz içerikler üretiyoruz.
– Sosyal medya hesaplarımızdan anlık yaşadıklarımızı paylaşıyoruz.
– EVDE YOKLAR adlı bölümümüzde de, bize hayatımızı değiştirme ilhamı ve gücü veren (ve umarız size de verecek) kişileri sizinle tanıştırıyoruz.

Yani BİZ EVDE YOKUZ bir nevi aktivite, macera ve gezi rehberi. Yeni hobiler ve deneyimler arayanlara, haftasonlarını farklı aktivite ve etkinliklerle geçirmek isteyenlere, tatilde macera peşinde olanlara bir kaynak.

Özetle; SİZİ de evden çıkaracak herşeyi paylaşıyoruz. :)