Dijital Pazarlama Okulu

Dijital Pazarlama Okulu kurulduğu 2014 yılından bu yana binlerce katılımcıya ulaştı. Bu katılımcılar dijital pazarlamaya ilgi duyan kişilerin yanı sıra bloggerlar, dijital pazarlama uzmanları, kurumsal iletişim uzmanları, pazarlama uzmanları vd. gibi sektörde aktif olarak firma bünyesinde çalışan kişilerden oluşmaktadır. Bireysel olarak gerçekleştirilen eğitimlerin yanı sıra kurumlara özel olarak eğitimler de verilmektedir.

Öğrenilen bilginin kalıcı olarak yerleşmesi için “%100 uygulamalı ve örnek çalışmalar” üzerinden dersler ilerlemektedir. Yüksek katılımcı memnuniyeti ile sadece eğitim esnasında değil eğitim sonrasında da katılımcılarıyla sürekli iletişim halinde olmayı sürdürmektedir. Alanında uzman 35 eğitmen ile birlikte gerçekleştirdiği “sertifikalı” eğitimler sayesinde sektörde önemli bir ihtiyacın giderilmesinde büyük rol oynamaktadır. 

Eğitimler temel ve ileri seviye olmak üzere iki farklı eğitim konseptinden oluşmaktadır. Katılımcı bilgi seviyesine bu eğitimler arasından seçimlerini yapabilmektedirler.

Başta Google AdWords Eğitimi olmak üzere SEO Eğitimi, Google Analytics Eğitimi, Sosyal Medya İçerik Eğitimi, Sosyal Medya Reklamcılığı, WordPress ve Blog Eğitimi, Growth Hacking Eğitimleri vermektedir. Ayrıca dijital pazarlamaya dair çeşitli workshoplar düzenleyerek sektörel genişliğini arttırmaktadır.