Fujifilm Türkiye

Dünyanın en büyük fotoğrafçılık ve görüntüleme cihazlarının üreticisi olan Fujifilm, Türkiye pazarına 1989 yılında distribütör firma aracılığıyla giriş yaptı. 01 Haziran 2012'ye kadar başarılı bir dağıtım yürüten firma, bu tarihten itibaren tamamen Fujifilm Corporation bünyesine girerek Fujifilm Dış Ticaret A.Ş. adı altında Türkiye’deki faaliyetlerini yürütmeyi sürdürmektedir.

Global strateji olarak belirlenen; medikal sistemler, grafik sistemler, dijital fotoğraf makinası ve fotoğraf baskı ürünlerindeki hızlı büyümeyi Türkiye pazarına da uyarlayan Fujifilm, iddialı teknolojisiyle fark yaratmayı hedefliyor.

Fujifilm’in ulaştığı başarının arkasında; “müşterilerinin yaşam kalitesini artırmaya yönelik çözümler sağlamak”, “müşteriler, çalışanlar ve toplum için duyarlı olmak”, “açık, adil ve şeffaf yönetim yaklaşımı ile iş operasyonları yönetmek” ilkeleri yer almaktadır. Aynı bakış açısıyla Türkiye’deki sanayi ve teknolojik yapının gelişimine katkı sağlamayı amaçlayıp, ‘pazar ihtiyaçlarını karşılayacak ürünlerin ve çözümlerin sunumunu’ aktif olarak desteklemektedir.