Kargem Akademi

KARGEM, kurulduğu 2004 yılından bu yana firmalara stratejik çözüm ortağı olarak yenilikçi, yaratıcı ve katma değerli eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunar. KARGEM, kurulduğu 2004 yılından bu yana firmalara stratejik çözüm ortağı olarak yenilikçi, yaratıcı ve katma değerli eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Geniş bir yelpazeye sahip Kurumsal Eğitim Programları ve sektörel bazda geliştirilmiş özel çözümleri içeren Sektörel Eğitim Programları ile çözüm ortağı olduğu kurumların ihtiyaçlarına özel eğitim hizmetleri sunmaktadır.

Sektörel bazlı özel projeler de gerçekleştiren KARGEM, bu projeler kapsamında 2010 yılından bu yana EFES Türkiye’nin sponsorluğunda ve Türkiye Bakkallar Federasyonu’nun desteği ile tüm Türkiye genelinde başlattığı ÇA-BA (Çağdaş Bakkal) projesi kapsamında eğitimlerini sürdürmektedir.

Bununla birlikte Yönetim Danışmanlığı hizmetleri kapsamında Kurumsal Gelişim ve Kurumsallaşma, Mevcut Durum Analizi ve Stratejik Planlama, Satış Etkinliği Artırma ve Satış Organizasyonu Kurma, İnovasyon Sistemi ve Yönetimi, Süreç Analizi ve Tasarımı, Şirket Akademisi Kurma ve Eğitim Yönetimi alanlarında da danışmanlık hizmetleri vermektedir.