My Open Stage

“Sınırsız ve Engelsiz” olarak sanatın ortak dilini tüm izleyicilere ulaştırmak için kuruluş sahnemiz, önce sanatçının emeği korumak ve sanatı toplumun her kesimine ulaştırmayı kendine misyon edinmiştir.

Bireysel ve Kurumsal sanatçıları kendilerini özgürce sahnemizde performanslarını icra etmeye , online olarak dünyanın her köşesinde sahne almaya  ve emeklerinin karşılığı ile buluşmaya davet ediyoruz.

My Open Stage, repertuarlarınızın zenginleşmesi, sanat eğitimi için ilgili tüm engellerin ortadan kalkması, ustaların öğrenciler ile buluşması; öğrenci, profesyonel ve amatör kesimlerin sürekli olarak faydalanması için tasarlanmıştır.

Bilgisayarınızda, telefonunuzda kesintisiz olarak izleme fırsatı bulacağınız “My Open Stage” sosyal sorumluluk projeleri ile Sanatçının ve Öğrencinin yanında olacaktır.

Sanatsever ailelerin çocuklarını ve genç nesillerin eğitimlerinde yardımcı olmak için platformumuz gelişimini zenginleştirecektir.

Kaliteli prodüksiyonların özenle seçilerek sergilenmesi insanların “iyi ve Güzel” olan düşüncelere ulaşmasını sağlamak dileğiyle…