Sports International

1994 yılından bugüne spor ve sağlıklı yaşam konularında yeniliklerin, kalitenin tek sembolü olan Sports International, teknolojinin gerektirdiği alt yapısı, kaliteli, güler yüzlü ve konusunda uzman kadrosu eşliğinde keyif ve güvenle üyelerine hizmet vermektedir.

Bilkent Holding şirketlerinden olan Sports International, halen Ankara, İzmir ve Mersin Marina’da birer, İstanbul'da Ataköy Marina, Şişli Elit Residence ve Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi’nde üç kulüp olmak üzere toplam altı adet fitness kulübü ile kurumsal olarak fitness ve spor merkezleri işletmeciliğini Türkiye'ye getiren kuruluştur.

Ankara, İzmir, Mersin, İstanbul Ataköy, Kadıköy ve Şişli'deki kulüplerinde 40.000’in üzerinde üyesi bulunan Sports International, yenilenen dekorasyonu, teknik ekipmanları, sürekli gelişen hizmet kalitesi ve dev kadrosu ile hizmet vermektedir.

Sports International, Türkiye'de 9 kapalı, 26 açık olmak üzere toplam 35 adet tenis, 8 adet Squash kortu, 15 adet yüzme havuzu ve çocuk havuzu ile 67.467 m² kapalı alan ve 126.200 m² açık alan olmak üzere toplamda 193.667 m²'lik bir alanda hizmet vermektedir. Sports International, yatırımlarını yalnızca fiziksel mekanlarda değil, insana yatırımın öneminin bilinciyle, sağlıklı yaşam için hayal edilen her türlü aktiviteyi modern, en iyi altyapı ve güler yüzlü profesyonel kadro ile uygulamaktadır.

Sports International'da çocuklar için etkinliklere çok önem verilir. Çocuk merkezi yetişkinlerden ayrı bir departmandır. 0-5 ve 6-12 yaş grubu çocuklar için oyuncaklar, videolar ve oyunların yanı sıra, çocuklara egzersiz alışkanlığı kazandıracak çeşitli programlar da uygulanmaktadır. Deneyimli eğitmenler eşliğinde takım ruhuyla yapılan aktivitelerde, çocukların bedensel gelişimlerine katkıda bulunulmaktadır.