TheChef4U

"Güzel İzmir’imizin siz güzel ve keyifli insanlarına yakışacak çok zevkli ve lezzetli bir konsept ile karşınızdayız. Thechef4u yemek atölyesi Şubat 2017’de hizmete girmiştir İngiliz Şefimiz Christopher George Downs ile lezzet yolculuğumuza siz de davetlisiniz. Atölyelerimiz çocuklar ve yetişkinler için ayrı kategorilerde hazırlanmıştır. Tüm dünya mutfaklarından gizli kalmış en ünlü lezzetleri uygulamalı olarak yapabileceğiniz, ardından da afiyetle yiyebileceğiniz atölyelerimizle, bilgi ve tecrübelerimizi sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyacağız. Eğlenerek adeta bir aile sıcaklığında öğreneceğiniz yemekleri sizler de çok seveceksiniz. Atölyelerimize katılım için hiçbir tecrübe veya yemek pişirme bilgisi gerekmemektedir. 

Thechef4u’yu kurmaktaki amacımız; mutfağa sevdalı kişilerin kendilerini geliştirmelerine fırsat vermek, geliştirirken de aynı zamanda eğlenmelerini sağlamak, günlük hayatın hızından kaçıp stres atmak için lezzetli bir kaçamak yapmak isteyenlere bir kapı açmak, iş/okul motivasyonunuzu yükseltmek, şefimizin tecrübelerini sizlerle paylaşmak, aile sıcaklığında yemeklerimizi, tatlılarımızı, çikolatalarımızı birlikte öğrenip yapmak. Kendi emeğinizle ortaya çıkardığınız ürünlerin lezzetine hayran kalacaksınız. 

Minik şeflerimizin becerilerini geliştirecek, onların güzel vakit geçirmesini sağlayacak atölyelerimizde yetenekli minik şeflerimiz hayal güçleriyle harika ürünler ortaya çıkaracaklar. Ellerini bulaştırdıkları hamurlar, çikolatalar, karamel soslar onlar için çok eğlenceli birer aktivite olacak. Ebeveyn/arkadaşlarıyla paylaşacakları tatlıları veya yemekleri minik şeflerin lezzetli ellerinden yemenin ürünlere ayrı bir tat katacağına inanmaktayız."

Thechef4u