Umay Bilim Sanat Yaşam Merkezi

Anka Kuşu misali kendinizi yeniden doğurmak ve olanı kabul ederek, yepyeni bir “BEN” yaratmak üzere yürüdüğünüz bu yolculukta, sizlere doğru bilginin asistanlığını yapmak için 2017 yılında kurulduk.
 
İnsanın gücünün farkındayız. Kendini, hayatını, bedenini, dünyayı seven kadınların doğurduğu çocukların, travmasız hamileliklerin gücünü ve dünyamızı nasıl iyileştireceği bilgisini paylaşmak istiyoruz. Umay’la Yaşam Döngüsü Eğitimleri’nin temelini oluşturan Bilim, Sanat ve Yaşam üçgeninde zihinsel, ruhsal ve bedensel öğretiler sunuyoruz. Bilgimizin hepsini, herkesle paylaşmak istiyoruz. Biliyoruz ki kadını erkekten, erkeği kadından ayıramayız, iyileşme herkes için, herkesle birlikte mümkün.
Artık kendi çekirdeğimize, özümüzdeki potansiyelimize ulaşmanın zamanı geldi diyen ve bunun için çalışan öğretilerin arttığı, bilgiye ulaşımın daha çabuk olduğu yeniçağda biz de tek bir soru soruyoruz; “Bilinçli bir şekilde aldığınız bilgiyi, içselleştirmek, kendinize özgün, özgürce kullanıp, hem size hem de herkese katkısı olacak şekle dönüştürmek, bunları paylaşınca ortaya çıkarabileceğiniz yeni dünyayı görmek ister misiniz?”
 
 
Biz istedik, o yüzden bugün burada, bu güzel yolculukta sizlerle yolumuza çoğalarak, çoğaltarak devam etmek için Umay’dayız. Doğru ve sevgiden geçen bilgiyle dönüştüreceğimiz dünyamızın kapılarını birlikte aralamak üzere, sizi hayatlarınıza kendi imzanızı atmaya Umay’a davet ediyoruz.