Mekanlar

Agora

Yeri

Iletişim Bilgileri

Özellikleri

  • 8.1
  • Facebook puanı 4.3
  • Foursquare puanı 8.9
  • Kartla ödeme
  • Visa Kart
  • Dışarda oturma
  • Wi-Fi

Fotoğraflar

Hakkında

Agora Avm; 2003'te İzmirlilere merhaba demiş şehrin en büyük alışveriş merkezlerinden biri. Bu büyüklüğü her geçen gün barındırdığı mağaza sayısına ve metre karesine yansımaktadır. Zira, ilkin 85 mağazayla yola çıkan Agora şimdilerde 178 mağazaya sahiptir ve metrekaresi kapalı alandan mağaza alanına iki katına çıkmıştır.

İzmir'in moda ve eğlence anlayışına yenilikçi bir dinamizm katan Avm, kaliteli hizmet vizyonuyla yoluna devam etmektedir. Avm ismini antik Yunan kentlerindeki şehrin tüm faaliyetlerinin gerçekleştiği halka ait geniş alan olarak bilinen Agora'dan almıştır. O çağlardan bu yana değişen bir çok şey olduğu aşikar. Ama değişmeyen tek bir şey var ki o da, Agora Avm'nin şehrin insanları için ihtiyaçlarını karşılayan ortak bir yaşam alanı oluşturduğu.

http://www.otuzbeslik.com/mekan/agora 'da modayı takip edebilir, ev eşyalarından cep telefonlarına uzanan teknolojiyi takip edebilir çocuklarınıza oyuncak alırken, kişisel bakım ürünleriyle daha bakımlı bir hale gelebilirsiniz. Avmlerdeki her şeyin bir arada olması özelliğiyle birçok işinizi kısa zamanda halletme özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Vitrinleri gezinip alış verinizi tamamladıktan sonra karnınızı doyurmak isterseniz her damak zevkine uygun, dünya mutfaklarının alternatiflerini sunan restoran seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Ala carte açık hava restoranları alkol almak isteyen, istemeyen herkesin tercihine göre çeşitlendirerek saat 22:00 dan sonra da hizmet vermeye devam etmektedir. Özellikle hafta sonları geç saatlere kadar hizmet vermesi eve erken gitmek istemeyen ziyaretçileri açısından tercih sebebidir.

İçindeki kitapevlerinde zaman zaman ünlüleri ağırlayan, düzenlediği kampanyalarla müdavimlerine indirim fırsatları tanıyan Avm, çocukların da eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayan etkinlikler düzenlemektedir. Çocuklar ve Kadınlar için üyelik kulüpleri ve üyelik kartı hizmetiyle üyelerine erken indirimden haberdar olma fırsatı sunmakta, sosyal aktivitelerle sosyal bir sorumluluk üstlenmektedir.

Agora konuşlandığı Balçova'nın gelişimine katkıda bulunmuş, diğer alış veriş merkezlerinin yatırımına önayak olmuştur. Etrafındaki gayrimenkullerin değerlenmesini sağlamış, çalıştırdığı kalifiye personelle istihdam sağlamıştır.

Agora'nın ön cephesi İzmir'in en işlek caddelerinden biri olan Mithatpaşa Caddesi'ne Arka cephesi ise İzmir Çeşme Otoyolu ve İzmir Körfezine bakmaktadır.

Lokasyonuyla göz dolduran, üyelerine sürprizli çekilişler düzenleyen ve ücretsiz internet imkanı sağlayan Agora'nın kapıları ziyaret etmek isteyen herkese 10:00 ve 22:00 saatleri arasında sonuna kadar açık.

Agora Avm ve İzmir mekanlarını www.otuzbeslik.com 'dan takip edebilir. Üyelerine sunduğu ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

 

Şu anda bir etkinlik yok

Hakkındaki Yazılar

Eklememizi istediğin mekanı bize öner, ekleyelim.

Twitter'da Agora