Altınbalık Restoran

Bostanlı Vapur İskelesi 35540 Karşıyaka/İzmir
+902323620175 arama yap

 

Altın Balık Restoran 25 yıllık bir tecrübeye sahip. Nişan, düğün, sünnet, iş yemekleri gibi tüm organizasyonlara ev sahipliği yapıyor.

3 kardeşin gıda sektöründeki yolculukları Denizli'de başlamış. Ve İzmir'de devam etmiş. Altın Balık Bostanlı Vapur iskelesi üzerinde bulunuyor. Mekana adım atar atmaz denizle buluşmanız da gerçekleşmiş oluyor. Körfezin güzel manzarasını yanına alan mekan, sunduğu lezzetlerle konum avantajını da perçinlemiş oluyor.

Deniz kıyısında değil denizin içinde olduklarını dile getiren işletme sahipleri, park sorunun olmadığını, ücretsiz otoparkları olduğunu da dile getiriyor. Ulaşırken sıkıntı yaşatmayacak, merkezi ferah bir konumları var.

Kompleks bir yapısı var buranın; üç tane kapalı olmak üzere beş ayrı mekandan oluşuyor. "Kaptan" isimli bölüm, alakart restoran. 500 kişi kapasiteli "Yelken" toplu yemek, düğün gibi organizasyonlar gerçekleştiriliyor. 250 kişilik 'Kamara' VIP salonu olarak geçiyor. 600 kişilik 'Güverte' de ise yemek ve özel gün etkinliklerine ayrılmış

Kaliteli bir personele sahip Altın Balık Restaurant, tüm personelini kendisi yetiştiriyor.

Her sabah 9.00'da başlıyor servisleri. Kahvaltıyla başlayan servisleri gece geç saatlere kadar sürüyor.
Altın Balık menüsüne şöyle bir bakacak olursak;


Enginarlı levrek sarma, deniz mahsullü pazı sarması, ahtapot tandır, deniz mahsullü içli köfte, balık mantı, ananaslı levrek, kremalı ot kavurma, krepli deniz mahsulleri ve hellim peynirli levrek sarma.. her yerde kolay kolay bulunabilecek tatlar değil diyebiliriz.


Bal ' badem
tatlıları her balık sonrası ikram edilen bir tatlı. Beyaz çikolata, krema ile hazırlanarak ılık servis ediliyor ve yiyenin tadı damağında kalıyor.

Mutfağında 30 yıldır bu işi yapan Taner Öncü var. Mutfakta mucizeler yapan Taner Bey sayesinde Altın Balık'ın menüsü de bu kadar zengin olmuş .

Lezzet ve kalitesine göre fiyatları oldukça uygun. İşletme sahipleri kalitelerinin ve tecrübelerinin oldukça farkında. Bostanlı Vapur İskelesi üzerindeki yerleriyle eşiz ve özel bir konumları var. Buraya ister düğün vb. bir gün için ister yemek yemek için gelmiş olun, bu konumda bir restoranda olmak oldukça büyülü . Kaç kişi deniz kenarında değil de, üzerinde yemek yiyor ki'


<![if !supportLineBreakNewLine]>
<![endif]><![if !supportLineBreakNewLine]>
<![endif]>

Kahvaltı
Tatlı
Akşam yemeği
Kokteyl
Full bar
Şarap