Boğaziçi Restoran - Bostanlı

Bostanlı Mh. Cengiz Tepel cad. 38 /B, Bostanlı Mahallesi, 35540 Karşıyaka/İzmir, Türkiye
+902323300013 arama yap

Türkiye'de yeme içme sektöründe belli başlı bazı önyargılar yerleşmiş durumdadır. Türkler olarak biz, mekanların belli konularda uzmanlaşmış olmasını bekler ve birden fazla menüyü bir arada sunan restoranlara şüphe ile yaklaşırız. Boğaziçi Restaurant bu önyargıyı başarı ile kırabilen ve ezberleri bozan bir marka.

Birçok farklı lezzeti aynı kaliteyle sunabilmesiyle tüm İzmirlilerin beğenisini kazanan Boğaziçi Restaurant'ın Bostanlı ve Üçkuyular'da olmak üzere 2 şubesi bulunuyor. 1993 yılından beri Bostanlı'da hizmet veren mekanın kalitesi ve lezzeti tartışılmaz. Menüsünde et, balık, kebap, zeytinyağlı ve daha birçok konseptte yemeğin bir arada bulunup hepsinin aynı kalitede servis edilmesi mekanın 20 seneyi aşkın bir süredir ısrarla tercih edilmesinin başlıca nedeni.

Doğal beslenmeye çok önem veren işletme, 'İyi ye, iyi yaşa' mottosu ile ürünlerini 'bahçeden sofraya' taşıyor. Yediğiniz her şey doğal ve organik. Pazar günleri sunulan serpme kahvaltıda bunu iliklerinize kadar hissediyorsunuz.

İşletmenin marka politikası gereği, hijyen kurallarına da çok önem veriliyor. Menüsünde hem et hem de deniz mahsulleri bulunduran birçok restorandan farklı olarak Boğaziçi Restaurant et ve deniz mahsullerini farklı alanlarda pişirmeye dikkat ediyor. Bundan dolayıdır ki Boğaziçi Restaurant yıllardır özellikle çocuklu aileler tarafından fazlasıyla tercih ediliyor. Dekorasyona ve şıklığa verdikleri özen de misafirlerin tercih sebeplerinden bir diğeri.

1993 yılında Bostanlı'da ilk şubesini açan ve kısa sürede bir markaya dönüşen Boğaziçi Restaurant, 2010 yılında da benzersiz manzarası ile dikkat çeken Üçkuyular şubesini açarak lezzet serüvenini hızlandırdı.

Güvenilir bir marka, kaliteli servis ve değişmeyen lezzet için siz de mutlaka Boğaziçi Restaurant'ı tercih edin.

İzmir ve çevresindeki tüm mekanlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.otuzbeslik.com 'u takip etmeye devam edin.

Akşam yemeği
Happy hour
Full bar