Josephine

Alsancak Mahallesi, 1471. Sk. No:11, 35220 Konak/İzmir, Türkiye
+905342120511 arama yap

Konak, İzmir'de yaşayanların ya da İzmir'e gidenlerin üzerinde bir süre sonra bağımlılık yaratan güzel ve yaşayan bir ilçedir. Daha çok meydanındaki saat kulesiyle bilinse de, Konak'ın en canlı ve en kalabalık yeri hiç kuşkusuz Alsancak'tır. 

Genç nüfusun, sakin ve nezih bir mahalle olan Alsancak'taki eğlence mekanlarına daha çok ilgi gösterdiğini söylersek yanlış olmaz. Günün ya da haftanın yorgunluğunu atmak için en çok tercih edilen mekanların Alsancak'ta olması bu yüzden pek sürpriz değil. 

Alsancak'ın hatta İzmir'in en çok ilgi çeken eğlence mekanlarından biri ise 1471. Sokak'ta yer alan JosephineDans tutkunuysanız, özellikle cumartesi geceleri mutlaka burada olmalısınız. Elektronik müzik dinlemekten hoşlanıyorsanız İzmir'in bir çok ünlü DJ'ini Josephine'de dinleyebilirsiniz. Özellikle Burak Yeter'in mekanın en çok dinlenilen DJ'i olduğunu belirtmeden geçmeyelim. Ayrıca Josephine'e gelmişken, buranın harika kokteyllerini denemeden ayrılmayın. 

Kapalı ortamdan rahatsız olursanız açık havada da hizmet veren Josephine, samimi ortamı ve güler yüzlü çalışanları ile Alsancak'ın ve İzmir'in en seçkin eğlence mekanı olarak sizleri bekliyor. 

Josephine ve İzmir'in diğer eğlence mekanları için www.otuzbeslik.com'utakip edin, habersiz kalmayın.

 

Kartla ödeme
American express