Mekanlar

Lou Jain

Kapalı

Yeri

Iletişim Bilgileri

Özellikleri

  • Fiyat
  • Facebook puanı 4.2
  • Google puanı 4.7
  • Rezervasyon
  • Kartla ödeme
  • Dışarda oturma
  • Kokteyller

Fotoğraflar

Hakkında

İzmir'de uzun zamandır boş bulunan tarihi incir deposunun bir yıl süren restorasyon çalışmalarının ardından yeni bir mekan ortaya çıkmıştır. Alsancak Stadı'nın karşısında, tarihi hava gazı fabrikası kültür - sanat merkezi yanındaki, toplam 3 bin 200 metrekare kullanım alanı bulunan incir deposu Abdullah Özmelek, Aydın Öncel, Mustafa Küçük ortaklığı ile 1.5 milyon dolarlık yatırımla yeniden hayat buldu.

Depo,"Birlik merkez depoları" adı altında üzüm ve incir işlenmesi amacıyla kullanılıyordu. Ve daha sonra Avrupa'nın en büyük gece kulübü Lou Jain için ev sahipliği yapmaya başladı.

Avrupa'nın en büyük gece kulubü olan Lou Jain, birinci sınıf eğlence ve fine dining deneyimini birlikte sunmaktadır. Konuklarını dünya mutfaklarının seçkin alternatiflerinden oluşan mönüsü eşliğinde hoş dekorasyonuyla ağırlamaktadır.

Kesintisiz eğlenceyi yaşatacak performanslar ve bunun yanı sıra dünya mutfaklarının leziz örneklerinin tadılabileceği restoranlarıyla tercih edilmeye devam ediyor. Farklı lezzetler arayanlar için Lou Jain bünyesinde beş adet restoran bulunmaktadır.

Türkiye'de alışılmışın dışında görsel şovlarıyla İzmir gece hayatına farklı bir boyut kazandırmıştır. 2500 kişinin bir arada eğlenebileceği Lou Jain'de Rusya'dan gelen özel dans ve şov ekibi dj eşliğindeki müzik ziyafetiyle her gece konuklarını coşturmaktadır.

Lou Jain'in keman yetkilisi Abdullah Özmelek mekanı 720 kişinin bir arada seçkin lezzetler tadabileceği, 2.500 kişinin de eğlenmek için gelebileceği bir yer olarak tanımlıyor. Türkiye'de bir örneği daha bulunmayan mekanda, konsept ve dekorasyon farklılığıyla göze çarpıyor. Ses ve ışık sistemi, sahne şovları derken İzmir'in gece hayatına farklı bir renk katmıştır. 3.200 m2 kullanım alanı ile Avrupa'nın en büyük gece kulubü Lou Jain'de lokomotif pek çok işletme bir araya getirilmiş.

Cafe De Paris, Kasap Steak House, Le Trio, Sushi, Red Dragon Chinese ve Yaya Froso restoranları Lou Jain çatısı altında damak zevkine düşkünler için hizmet veriyor.
İzmir'deki daha çok eğlence mekanı için www.otuzbeslik.com 'u takipte kalın.

Şu anda bir etkinlik yok

Hakkındaki Yazılar

Eklememizi istediğin mekanı bize öner, ekleyelim.

Twitter'da Lou Jain