Mekanlar

Tektekçi

Kapalı

Yeri

Iletişim Bilgileri

Özellikleri

  • Fiyat
  • Facebook puanı 4.7
  • Kartla ödeme
  • Visa Kart
  • Dışarda oturma
  • Happy hour
  • Kokteyller

Fotoğraflar

Hakkında

Uzun bir günün ya da haftanın ardından yapmak istediğimiz tek şey, eğer çalışıyorsak yaptığımız işin, öğrenciysek yoğun derslerin stresinden ve sıkıntısından kurtulmak olur genelde. Bunun için de kendimizi hemen dışarı atarız. En yakın bara gideriz. Ya birkaç şişe bira, ya da birkaç kadeh şarapla gevşeyip rahatlamaya çalışırız. Bazılarımız ise daha hızlıdır, rahatlamanın yegane yolunun shot bardaklarında olduğunu düşünürüz.

 

Shot bardakları sayesinde yorgunluğunu atmak ve rahatlamak isteyen İzmirliler için en iyi adres, Alsancak'taki Tektekçi. Ankara ve İstanbul'da da şubeleri bulunan mekan, İzmir'e ise 2014 yılında geldi ve geldiği günden beri gerek farklı seçenekleriyle gerekse harika ortamıyla İzmir'de yaşayanların vazgeçilmez mekanlarından biri oldu.

 

Müşterilerine 'Tek tek için' sloganıyla hizmet eden Tektekçi, Kıbrıs Şehitleri Caddesi'nde İzmirlilere farklı birçok seçenek sunuyor. Tatlı, ekşi, tatlı-ekşi, sert, tatlı-sert gibi bir çok farklı alt menüye ve 100'den fazla shot çeşidine sahip olan içecek menüsünün favori kısmı 'tatlı' shotların bulunduğu kısım. En çok tercih edilen shotlar ise Hyde, Dübel ve damla sakızlı shot.  Bunun dışında 'tatlı-ekşi' menüsündeki shotlar da müşteriler tarafından çok seviliyor. Eğer favoriniz shot menüsü değilse üzülmeyin, Tektekçi'nin taze meyve suyu kullandıkları kokteylleri tam sizlik olabilir, denemeden geçmeyin. Ayrıca içkilerinizin yanında verilen ikramların da harika olduğunu belirtmeden geçmeyelim.

 

Tektekçi'nin güzel müzikleri ile de İzmirlileri cezbettiğini söylemek gerek. DJ'leri ve harika dans ortamı mekanı, mekanın müzik açısından müşterilerini en çok memnun eden özelliklerinden sadece birkaçı. Tektekçi'de müzik türü olarak ise hemen hemen herkesin favorisi Türkçe müzik.

 

Eğer İzmir'de yaşıyorsanız ya da yolunuz İzmir'e düştüyse usta barmenleri, güleryüzlü çalışanları, canlı ve nezih ortamıyla her gün saat 16:00-04:00 arası hizmet veren Tektekçi'ye mutlaka uğrayın.

 

İzmir'in eğlence mekanları hakkında daha çok bilgi sahibi mi olmak istiyorsunuz' O zaman mutlaka www.otuzbeslik.com 'u takip edin!

 

Şu anda bir etkinlik yok

Hakkındaki Yazılar

Eklememizi istediğin mekanı bize öner, ekleyelim.

Twitter'da Tektekçi