21 Apr 2017
Gülay Güler

2017 - 23 Nisan Çocuk Bayramı İzmir Etkinlikleri

Çocuklar bu bayram sizin. Doya doya eğlenin diye; en eğlenceli etkinlikleri bir araya getirdik. Söylemesi bizden, seçmesi sizden. İşte 21-22-23 Nisan 2017 yılı ücretli ve ücretsiz muhteşem Çocuk Bayramı etkinlikleri! 
"Sevinin küçükler, övünün büyükler, 23 Nisan Kutlu Osun!
Herkese iyi eğlenceler...
2018 İzmir Etkinlikleri için tıklayın! 
 
Kaynak: Legoland
 
Ücretsiz
4-15 yaş
İzmir Optimum; 21-23 Nisan tarihleri arasında 12.00’dan 19.00’a kadar süren etkinlikleri ile minik misafirlerini Lego Festivali’nde ağırlayacak. Legolar ile özel olarak tasarlanmış etkinlik sahasında çocuklar eğlencenin tadını çıkaracak.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kaynak: Tekno Karnaval
Tekno Karnaval
5-15 yaş
50 TL

İzmir’de ilk kez düzenlenecek Tekno Karnaval, 23 Nisan'da İzmir Arena’yı tam bir karnaval yerine çevireceğe benziyor. Sabah saat 10:00’dan saat 22:00'a kadar sürecek etkinliğe katılanlar doyasıya eğlenecek. Gün boyunca Lego Robotik etkinliği, Tekno Karnaval’daki yerini alacak. Ayrıca 3 boyutlu sanal gerçeklik gözlüğü ile çocuklar heyecan dolu anlar yaşayacak. Quatro Bungee Trambolin, Survivor Parkuru, oyun alanları ve renkli animasyonlarla 23 Nisan, coşkuyla kutlanacak. Etkinliğin en büyük sürprizi ise; üç buçuk milyon takipçisi ile Youtube’da fenomen olan Enes Batur, Tekno Karnaval’da hayranlarıyla buluşacak. Aktiviteler ücretsizdir.
 
 
 Kaynak: Doğal Yaşam Parkı
 
Doğal Yaşam Parkı
6-15 yaş 
Ücretsiz 
Hayvanların kendileri için özel olarak doğal ortamlarındakine benzer hazırlanan barınaklarda özgürce yaşadığı, binlerce ağaç ve bitki çeşitliliği ile kentin ve kentlinin nefes aldığı Doğal Yaşam Parkı, İzmir’in cazibe merkezlerinden biri. 17-23 Nisan tarihleri arasında, parkı ziyaret eden 6-15 yaş arasındaki çocuklardan giriş ücreti alınmayacak. Bu muthteşem kampanya ile çocuklar 23 Nisan’ı doğal yaşamda kutlayacaklar.
İzmir Büyükşehir Belediyesi Etkinlikleri
İzmir Büyükşehir Belediyesi, 23 Nisan etkinlikleri kapsamında 21-22-23 Nisan tarihleri boyunca tiyatro, konser, sokak oyunları, dans gösterileri, pandomim ve sihirbaz gösterileri, Jonglör şovları gibi etkinlikler düzenleyecek. İzmir 23 Nisan çocuk etkinlikleri kapsamında hazırlanan programda İzmir’in hemen her ilçesinde etkinlikler yapılacak.
Etkinlik detayları için tıklayınız! https://www.facebook.com/events/1887363904855202/
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kaynak: Youtube
 
Nil Karaibrahimgil Konseri
Ücretsiz
İzmir’de 21, 22 ve 23 Nisan’da yapılacak olan etkinliklerin ardından 23 Nisan Pazar günü saat 16.00’da Nil Karaibrahimgil konserinde çocuklar coşacak. Coşkunun tavan yapacağı bu konser saat 16:00'da Kültürpark çim alanında ve ücretsiz olacak.
 

Kaynak: Ortakolluk
 
Sinema FilmiŞirinler: Kayıp Köy
Mavi Bahçe- Gösterimde 
3D yetişkin 21,5 TL Öğrenci 19,5 TL
Şirin Köyü'nde hayat her zamanki şirinliğinde devam ederken, Şirine kendilerine benzeyen bazı yaratıklar görür. Şirin Baba, Kayıp Köy efsanesine pek inanmasa da Şirine, arkadaşları Güçlü, Sakar ve Gözlüklü Şirin'i de yanına alarak Kayıp Köy'ü bulabilmek için Yasak Orman'a doğru yola çıkar. Tabii ki Gargamel'in de bu gizemli köyle ilgili planları vardır.