11 Dec 2019
Gülay Güler

Alternatif Yılbaşı Etkinlikleri

"Evde ya da otelde oturarak yeni yıla mı girilir, 2019'a böyle mi veda edilir" diyorsanız sizler için yılbaşı coşkusunu doyasıya çıkarabileceğiniz, tabanlarınız patlayana kadar dans edebileceğiniz alternatif yılbaşı etkinliklerini listeledik.

2020 at The Stay Warehouse

28 Dec 2019
The Stay Alaçatı Warehouse

Yeni yılı sadece bir gün değil The Stay Alaçatı Warehouse’un eşsiz doğasında dört gün dört gece kutlamaya ne dersiniz? 

Line up da çok etkileyici olmuş. Peki kimler mi var? Rock müziğin serseri kralı Teoman, son zamanların en popüler isimlerinden Zeynep Bastık, Burning Man'de performansıyla öne çıkan Alman prodüktör Rey & Kjavik, kült şarkıları elektronik beat'lerle süsleyip tekrar yorumlayan Hey Douglas, başarılı pop, opera, caz yorumcusu Renin Yükseler, elektronik müziği etnik ve mistik seslerle harmanlayan Majnoon ve daha fazlası...

 

Merry Christmas Party

31 Dec 2019
Vesta Roof Club

İzmir'in ilk roof mekanı Vesta yılbaşında da İzmirlilere en keyifli gün batımını ve iyi müziği vadediyor. Yeni yılı Vesta Roof'ta Dj performasları, dans şovları ve ışık gösterileriyle karşılamak ister misiniz? Performans gösterecek sanatçılar çok yakında açıklanacak, otuzbeslik.com'u takip etmeye devam edin!

80'ler 90'lar ve 2000'ler Yılbaşı Partisi

31 Dec 2019
SoldOut Performance Hall

Yeni yılı 80'ler 90'lar ve 2000'lerin sevilen parçalarıyla karşılamaya ne dersiniz? Dj performansı ve dansöz eşliğinde geçmişi yâd edip dans figürlerimizi sergileyeceğiz. Hadi yine iyiyiz.

 

Tilt & Varsa Yoksa & Dj Morti

31 Dec 2019
Ooze Venue

Sevilen rock müzik grubu Tilt, kendine has yorum ve şarkılarıyla Varsa Yoksa ve teknonun dahi çocuğu Dj Morti, Ooze Venue Sahnesi'nde yeni yılı sizlerle kutlayacaklar.

Yılbaşı Rap Gecesi: CEG & Tahribad-ı İsyan

31 Dec 2019
Hangout Performance Hall

Rapseverler Hangout Performance Hall'a. Yeni yıla rap müziğin sevilen isimlerinden Ceg ve Tahribad-ı İsyan ile giriyoruz. 

Yılbaşı Partisi & Tin Pan

27 Dec 2019
İzmir Dans Akademi

Yılbaşını Tin Pan ve swing dans eşliğinde 27 Aralık Cuma akşamı İzmir Dans Akademi'de kutlamak iyi bir fikir değil mi?

Etkinlikle ilgili detaylar kısa süre içinde açıklanacak. otuzbeslik.com'u takip etmeye devam edin!

Welcome to 2020

28 Dec 2019
Kalt

2014’ten beri gerçekleştirdiği Electronica Festival Çeşme ile İzmir dans sahnelerinde öncülük yapan BeeGee,  28 Aralık gecesi gerçekleşecek Welcome to 2020 partsi için Paris’ten Kalt İzmir’e geliyor! Gecede BeeGee’ye FG’nin son dönem gözdelerinden Emek Emre ve İzmir’den Tayfun Matay eşlik edecek.

Yılbaşı Partisi

31 Dec 2019
Dinazor Bar

Yeni yıla en kalabalık, en eğlenceli ve en gürültülü kadrolu müzik gurubu Pan Promotions ile giriş yapmak ister misiniz?