28 Nov 2019
Gülay Güler

Aralık Ayı Konserleri

2019'un son konserleriyle karşınızdayız. Aralık bize hem kış melankolimizi yaşayabileceğimiz hem de müziğin coşkusuna kapılabileceğimiz birçok konser seçeneği sunuyor.

Barabar

01 Dec 2019
Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu

Barabar müzik projesi bir süre önce Serkan Keskin, Taner Ölmez ve Fırat İkisivri’nin bir araya gelip müzik yapmalarıyla başladı. Ekibe daha sonra müzik profesyonelleri Caner Malkoç, Cihan Tanrıverdi, Özgür Taş, Serkan Polat, Sibel Altan’ın da katıldı. Türk halk müziği şarkılarını batı enstrümanları ve altyapısıyla derleyerek kendi tarzlarını oluşturan grup, canlı olarak “Memleket Nere?” adlı albümü kaydettiler. Barabar'a kulak vermek ister misiniz?

Kaan Çelen Quintet

03 Dec 2019
Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi

Doğumunda yapılan doktor hatası yüzünden sol kolunu kullanamayan Kaan Çelen, 2008 yılında fizyoterapistinin önerisiyle davula başlar. Kaan Çelen 2012 yılında ilk davul ve caz derslerini Ediz Hafızoğlu’ndan aldı. Çelen aynı zamanda Ferid Odman, Şenol Küçükyıldırım, Cem Aksel ve Tony Moreno ile çalışma fırsatı buldu. Kaan Çelen Quartet, tarz olarak bebop ve modern besteleri yorumlamaktadır. 

Street Disco - Unity

06 Dec 2019
Punta Bar

Şehrin merkezinde İstanbul'dan Mr. Sür'ü ilk kez dinleme şansı yakalayacağız. İtalyan sanatçı ve akademisyen Daniele Savasta visual gösterisiyle geceye renk katacak.

Gazapizm

06 Dec 2019
Hangout Performance Hall

2014 yılında "Yeraltı Edebiyatı" albümüyle sektöre resmen adım atan Gazapizm, 2017 yılı içerisinde yayınladığı "Heyecanı Yok" şarkısıyla rap müziğin Türkiye’deki önemli temsilcileri arasında yerini aldı. Rap müziğe duyduğu aşkı ruhundaki isyanla harmanlayan Gazapizm, şarkılarıyla dinleyicilerin ruhuna dokunmayı başarıyor.

Manga

06 Dec 2019
Hangout Performance Hall

MTV ödüllü, Eurovision ikincisi alternatif Türk rock grubu maNga, yıllar geçtikçe hayran kitlesini genişletmeyi başarıyor. Türkiye’nin en başarılı performans gruplarından bir tanesi olan maNga sayısız festival ve konserle sevenleriyle buluşmaya devam ediyor.

Mor ve Ötesi

06 Dec 2019
Ooze Venue

Türk rock dünyasına farklı bir soluk getiren Mor ve Ötesi'nin sevilen şarkılarına eşlik etmek için bu konserde buluşuyoruz.

Taksim Trio

09 Dec 2019
Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi

Hüsnü Şenlendirici, İsmail Tunçbilek ve Aytaç Doğan'dan oluşan Taksim Trio, dünya müziğinde son yılların en dikkat çekici gruplarından biri sayılıyor. Klarnet, bağlama ve kanunun sıra dışı birlikteliğine şahit olmak için Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi'nde buluşuyoruz!

Adamlar

13 Dec 2019
Hangout Performance Hall

Eski ismi “Halimden Konan Anlar” olan grup, son yılların en çok konuşulan rock gruplarından biri. Adamlar, 13 Aralık'ta Hangout Performance Hall'de sizlerle.

Cem Adrian

27 Dec 2019
Ooze Venue

Cem Adrian on yıldır yorumcu, besteci ve söz yazarı olarak müziğin çok farklı dallarında, çok farklı eserlere imza atıyor. Adrian aynı zamanda bölge ayırt etmeksizin en fazla konser veren canlı performans sanatçılarından biri. Müzikte sınırları, tarzları, kuralları dışlayan Cem Adrian, İzmirli sevenleriyle buluşacak.

90'lar Türkçe Pop Fest: Mansur Ark & Ragga Oktay & Grup Vitamin

14 Dec 2019
SoldOut Performance Hall

SoldOut 90'lar Türkçe Pop Festivali'nde Mansur Ark, Grup Vitamin ve Ragga Oktay bizi 90'lı yıllara ışınlıyor. O eski günlerdeki gibi eğlenmeye hazır mısınız?

Jess Gillam

18 Dec 2019
Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi

Jess Gilliam dünyanın en önemli sahnelerinde verdiği konserlerle tanınan ayrıca BBC’de yaptığı radyo programı “The Classical Life” ile dinleyicilere ulaşan bir sanatçı. Klasik müzik dünyasında çığır açan, saksafonun pop yıldızı Jess Gilliam İzmirlilerle buluşuyor.

Yeni Türkü 40. Yıl Özel Konseri

18 Dec 2019
Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu

Müziğin en uzun soluklu gruplarından Yeni Türkü, ilk albümlerinden bu yana geçen 40 yıllık müzik serüvenindeki unutulmaz şarkılarını İzmirlilere söyleyecek. Nostalji dolu dakikalara hazır olun.

Karsu

19 Dec 2019
İzmir AKM Adnan Saygun Salonu

Türk kökenli Karsu yalnızca şarkıcı değil aynı zamanda çok iyi bir piyanist, besteci, aranjör ve söz yazarı. Karsu Türkiye turnesi kapsamda 19 Aralık'ta İzmir AKM Adnan Saygun Merkezi'nde İzmirlilerle buluşacak.

Ceylan Ertem

20 Dec 2019
Hangout Performance Hall

Alternatif müziğin önemli isimlerinden Ceyl’an Ertem, son albümü “Seni Senin Gibiler Sevsin” ile dinleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Seslendirdiği parçalarla çok sevilen Ceylan Ertem 20 Aralık'ta Hangout Performance Hall'de sizlerle.

Büyük Ev Ablukada

20 Dec 2019
Ooze Venue

Farklı bir hamleyle elektronik müziğe geçiş yapmaya karar veren grup, son albümü Fırtınayt ile dinleyicilerine yepyeni bir deneyim sunuyor. Büyük Ev Ablukada, 20 Aralık'ta Ooze Venue sahnesinde sevenleriyle buluşacak.

Method of Destruction

21 Dec 2019
Up Stage Performance

Hardcore punk'un tonlarını thrash metal ve çoğunlukla mizahi, politik sözlerle harmanlayan New Yorklu Method of Destruction ilk defa Up Stage sahnesinde. Eğlenceye hazır olun.

GZone Our Pride İzmir: Electro Orientales

21 Dec 2019
Park Inn by Radisson

GZone Our Pride partisi Electro Orientales versiyonunda, elektronik müziğin sevilen DJ'lerinden Deniz Tekin'i ağırlıyor. Etnik-elektronik çalışmalarıyla bilinen Deniz Tekin partide ritm rüzgarları estirecek. GZone resident DJ'i SaintJer bu gece için özel hazırladığı setiyle oryantal müziği house müzik ile muhteşem şekilde miksleyecek.

Zuhal Olcay

02 Nov 2019
Ooze Venue

Türkiye'nin en önemli oyuncu ve şarkıcılarından Zuhal Olcay, eski ve yeni sevilen tüm şarkıları ile İzmirlilere müzik ziyafeti yaşatacak. Yayınlanan her albümüyle hayran kitlesini genişleten Zuhal Olcay, güçlü yorumu ve muhteşem sahne performansıyla 21 Aralık'ta Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu'nda unutulmaz bir konsere imza atacak.

Hayko Cepkin

21 Dec 2019
Hangout Performance Hall

Hayko Cepkin 'Kabul Olur' ve 'Dans Et' adlı iki şarkılık yeni single'ı yayınladı. Hayko Cepkin, muhteşem sahne performansıyla 21 Aralık'ta Hangout Performance Hall'de eski ve en yeni parçalarını seslendirecek.

Burcu Karadağ- Ney in Ethno Jazz

23 Dec 2019
Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi

Türkiye’nin uluslararası alanda literatüre geçen tek kadın neyzeni Burcu Karadağ, nefesiyle geleneksel Anadolu ve caz ezgilerini bir araya getirdiği Ney in Ethno Jazz projesiyle Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde müzikseverlerin karşısına çıkacak.

Ic3peak

25 Dec 2019
Up Stage Performance

Bağımsız ve deneysel bir grup olan IC3PEAK vokal Nastya Kreslina ve prodüktör Nikolay Kostylev tarafından 2013 yılında kuruldu. Kendilerini görsel - işitsel bir meydan okuma ve fütürist bir opera diye tanımlayan ikili witch house, rave, endüstiyel pop gibi müzik tarzlarından besleniyor. Yeraltı sanat çevreleriden alternatif genç kuşak müzikseverlere çok geniş bir kitleye hitap eden IC3PEAK'in Türkiye genelinde yaklaşık 20 bin takipçisi bulunuyor.

Levent Yüksel

28 Dec 2019
Ooze Venue

Levent Yüksel'in, 1993 yılında çıkardığı Med-Cezir adlı albümü müzikseverler tarafıından çok sevilmişti ve müzikalite anlamında dönemini aşan bir albüm olarak değerlendirilmişti. Dinlemeyi ve eşlik etmeyi çok sevdiğimiz şarkılarıyla Levent Yüksel, Ooze Venue Sahnesi'nde.