R
GİRİŞ
TR
EN

Aralık Ayı Konserleri

#KONSER
#FESTİVAL
Gülay Güler
28 Nov 2019

2019'un son konserleriyle karşınızdayız. Aralık bize hem kış melankolimizi yaşayabileceğimiz hem de müziğin coşkusuna kapılabileceğimiz birçok konser seçeneği sunuyor.

Barabar
q
1 December, Sunday 20:30 - 22:00
d
Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu

Barabar müzik projesi bir süre önce Serkan Keskin, Taner Ölmez ve Fırat İkisivri’nin bir araya gelip müzik yapmalarıyla başladı. Ekibe daha sonra müzik profesyonelleri Caner Malkoç, Cihan Tanrıverdi, Özgür Taş, Serkan Polat, Sibel Altan’ın da katıldı. Türk halk müziği şarkılarını batı enstrümanları ve altyapısıyla derleyerek kendi tarzlarını oluşturan grup, canlı olarak “Memleket Nere?” adlı albümü kaydettiler. Barabar'a kulak vermek ister misiniz?

Kaan Çelen Quintet
q
3 December, Tuesday 20:00 - 22:00
d
Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi

Doğumunda yapılan doktor hatası yüzünden sol kolunu kullanamayan Kaan Çelen, 2008 yılında fizyoterapistinin önerisiyle davula başlar. Kaan Çelen 2012 yılında ilk davul ve caz derslerini Ediz Hafızoğlu’ndan aldı. Çelen aynı zamanda Ferid Odman, Şenol Küçükyıldırım, Cem Aksel ve Tony Moreno ile çalışma fırsatı buldu. Kaan Çelen Quartet, tarz olarak bebop ve modern besteleri yorumlamaktadır. 

Street Disco - Unity
q
6 December, Friday 21:30 - 03:00
d
Punta Bar

Şehrin merkezinde İstanbul'dan Mr. Sür'ü ilk kez dinleme şansı yakalayacağız. İtalyan sanatçı ve akademisyen Daniele Savasta visual gösterisiyle geceye renk katacak.

Gazapizm
q
6 December, Friday 22:30 - 02:30
d
Hangout Performance Hall

2014 yılında "Yeraltı Edebiyatı" albümüyle sektöre resmen adım atan Gazapizm, 2017 yılı içerisinde yayınladığı "Heyecanı Yok" şarkısıyla rap müziğin Türkiye’deki önemli temsilcileri arasında yerini aldı. Rap müziğe duyduğu aşkı ruhundaki isyanla harmanlayan Gazapizm, şarkılarıyla dinleyicilerin ruhuna dokunmayı başarıyor.

Manga
q
6 December, Friday 22:30 - 00:30
d
Hangout Performance Hall

MTV ödüllü, Eurovision ikincisi alternatif Türk rock grubu maNga, yıllar geçtikçe hayran kitlesini genişletmeyi başarıyor. Türkiye’nin en başarılı performans gruplarından bir tanesi olan maNga sayısız festival ve konserle sevenleriyle buluşmaya devam ediyor.

Mor ve Ötesi
q
6 December, Friday 23:30 - 01:30
d
Ooze Venue

Türk rock dünyasına farklı bir soluk getiren Mor ve Ötesi'nin sevilen şarkılarına eşlik etmek için bu konserde buluşuyoruz.

Taksim Trio
q
9 December, Monday 20:00 - 22:00
d
Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi

Hüsnü Şenlendirici, İsmail Tunçbilek ve Aytaç Doğan'dan oluşan Taksim Trio, dünya müziğinde son yılların en dikkat çekici gruplarından biri sayılıyor. Klarnet, bağlama ve kanunun sıra dışı birlikteliğine şahit olmak için Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi'nde buluşuyoruz!

Adamlar
q
13 December, Friday 23:00 - 03:00
d
Hangout Performance Hall

Eski ismi “Halimden Konan Anlar” olan grup, son yılların en çok konuşulan rock gruplarından biri. Adamlar, 13 Aralık'ta Hangout Performance Hall'de sizlerle.

Cem Adrian
q
27 December, Friday 21:00 - 23:59
d
Ooze Venue

Cem Adrian on yıldır yorumcu, besteci ve söz yazarı olarak müziğin çok farklı dallarında, çok farklı eserlere imza atıyor. Adrian aynı zamanda bölge ayırt etmeksizin en fazla konser veren canlı performans sanatçılarından biri. Müzikte sınırları, tarzları, kuralları dışlayan Cem Adrian, İzmirli sevenleriyle buluşacak.

90'lar Türkçe Pop Fest: Mansur Ark & Ragga Oktay & Grup Vitamin
q
14 December, Saturday 22:30 - 01:30
d
SoldOut Performance Hall

SoldOut 90'lar Türkçe Pop Festivali'nde Mansur Ark, Grup Vitamin ve Ragga Oktay bizi 90'lı yıllara ışınlıyor. O eski günlerdeki gibi eğlenmeye hazır mısınız?

Jess Gillam
q
18 December, Wednesday 20:30 - 22:30
d
Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi

Jess Gilliam dünyanın en önemli sahnelerinde verdiği konserlerle tanınan ayrıca BBC’de yaptığı radyo programı “The Classical Life” ile dinleyicilere ulaşan bir sanatçı. Klasik müzik dünyasında çığır açan, saksafonun pop yıldızı Jess Gilliam İzmirlilerle buluşuyor.

Yeni Türkü 40. Yıl Özel Konseri
q
18 December, Wednesday 20:30 - 22:00
d
Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu

Müziğin en uzun soluklu gruplarından Yeni Türkü, ilk albümlerinden bu yana geçen 40 yıllık müzik serüvenindeki unutulmaz şarkılarını İzmirlilere söyleyecek. Nostalji dolu dakikalara hazır olun.

Karsu
q
19 December, Thursday 20:00 - 22:00
d
İzmir AKM Adnan Saygun Salonu

Türk kökenli Karsu yalnızca şarkıcı değil aynı zamanda çok iyi bir piyanist, besteci, aranjör ve söz yazarı. Karsu Türkiye turnesi kapsamda 19 Aralık'ta İzmir AKM Adnan Saygun Merkezi'nde İzmirlilerle buluşacak.

Ceylan Ertem
q
20 December, Friday 22:30 - 02:00
d
Hangout Performance Hall

Alternatif müziğin önemli isimlerinden Ceyl’an Ertem, son albümü “Seni Senin Gibiler Sevsin” ile dinleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Seslendirdiği parçalarla çok sevilen Ceylan Ertem 20 Aralık'ta Hangout Performance Hall'de sizlerle.

Büyük Ev Ablukada
q
20 December, Friday 23:30 - 01:30
d
Ooze Venue

Farklı bir hamleyle elektronik müziğe geçiş yapmaya karar veren grup, son albümü Fırtınayt ile dinleyicilerine yepyeni bir deneyim sunuyor. Büyük Ev Ablukada, 20 Aralık'ta Ooze Venue sahnesinde sevenleriyle buluşacak.

Method of Destruction
q
21 December, Saturday 18:00 - 23:00
d
Up Stage Performance

Hardcore punk'un tonlarını thrash metal ve çoğunlukla mizahi, politik sözlerle harmanlayan New Yorklu Method of Destruction ilk defa Up Stage sahnesinde. Eğlenceye hazır olun.

GZone Our Pride İzmir: Electro Orientales
q
21 December, Saturday 20:00 - 00:30
d
Park Inn by Radisson

GZone Our Pride partisi Electro Orientales versiyonunda, elektronik müziğin sevilen DJ'lerinden Deniz Tekin'i ağırlıyor. Etnik-elektronik çalışmalarıyla bilinen Deniz Tekin partide ritm rüzgarları estirecek. GZone resident DJ'i SaintJer bu gece için özel hazırladığı setiyle oryantal müziği house müzik ile muhteşem şekilde miksleyecek.

Zuhal Olcay
q
2 November, Saturday 23:30 - 01:00
d
Ooze Venue

Türkiye'nin en önemli oyuncu ve şarkıcılarından Zuhal Olcay, eski ve yeni sevilen tüm şarkıları ile İzmirlilere müzik ziyafeti yaşatacak. Yayınlanan her albümüyle hayran kitlesini genişleten Zuhal Olcay, güçlü yorumu ve muhteşem sahne performansıyla 21 Aralık'ta Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu'nda unutulmaz bir konsere imza atacak.

Hayko Cepkin
q
21 December, Saturday 22:30 - 02:00
d
Hangout Performance Hall

Hayko Cepkin 'Kabul Olur' ve 'Dans Et' adlı iki şarkılık yeni single'ı yayınladı. Hayko Cepkin, muhteşem sahne performansıyla 21 Aralık'ta Hangout Performance Hall'de eski ve en yeni parçalarını seslendirecek.

Burcu Karadağ- Ney in Ethno Jazz
q
23 December, Monday 20:00 - 22:00
d
Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi

Türkiye’nin uluslararası alanda literatüre geçen tek kadın neyzeni Burcu Karadağ, nefesiyle geleneksel Anadolu ve caz ezgilerini bir araya getirdiği Ney in Ethno Jazz projesiyle Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde müzikseverlerin karşısına çıkacak.

Ic3peak
q
25 December, Wednesday 21:00 - 02:00
d
Up Stage Performance

Bağımsız ve deneysel bir grup olan IC3PEAK vokal Nastya Kreslina ve prodüktör Nikolay Kostylev tarafından 2013 yılında kuruldu. Kendilerini görsel - işitsel bir meydan okuma ve fütürist bir opera diye tanımlayan ikili witch house, rave, endüstiyel pop gibi müzik tarzlarından besleniyor. Yeraltı sanat çevreleriden alternatif genç kuşak müzikseverlere çok geniş bir kitleye hitap eden IC3PEAK'in Türkiye genelinde yaklaşık 20 bin takipçisi bulunuyor.

Levent Yüksel
q
28 December, Saturday 23:30 - 00:30
d
Ooze Venue

Levent Yüksel'in, 1993 yılında çıkardığı Med-Cezir adlı albümü müzikseverler tarafıından çok sevilmişti ve müzikalite anlamında dönemini aşan bir albüm olarak değerlendirilmişti. Dinlemeyi ve eşlik etmeyi çok sevdiğimiz şarkılarıyla Levent Yüksel, Ooze Venue Sahnesi'nde.

Benzer yazılar
#YEMEK
Çikolatalarının tadına baktığınız an duyduğunuz o yoğun hazzı anlatmak için sayfalarca yazı yazabiliriz ama yeterli olac...
Seçil Şeker
22 Jan 2020
#TİYATRO
#KONSER
Sizi kış depresyonundan koruyacak, dışarıya çıkmanıza sebep olacak haftanın en iyi etkinliklerini listeledik. Bakalım si...
Editör
20 Jan 2020
#GEZİ
Dünyaca ünlü Yunan Adaları'na yeşil pasaportumuz ya da çok girişli Shengen vizemiz olmasa da kapı vizesi uygulamasıyla g...
Gülay Güler
18 Jan 2020
#SİNEMA
Birikim Atölyesi ve otuzbeslik.com’un düzenlediği İzmir'in aylık kısa film etkinliği Alternatif Kısa'nın 19'uncusuyla ka...
Gülay Güler
16 Jan 2020
#YEMEK
#EĞLENCE MEKANI
Açıldığı günden itibaren İzmir'in gözdesi olan, yazın ağaçların altındaki masalarda güneşin ve akşam serinliğinin tadını...
Seçil Şeker
16 Jan 2020
#MÜZİK
İranlı def sanatçısı Sami Hosseini öncülüğünde 2013 yılında kurulan Ahura Ritim Topluluğu, ortak insani değerlere ve kay...
Kardelen Uysal
15 Jan 2020
#TİYATRO
#KONSER
İzmir yılın ilk ayında birbirinden keyifli konserlerle dolu. Bu hafta müziğe doymak, müzikle büyülenmek istiyorsanız mut...
Editör
13 Jan 2020
#GEZİ
Urla-İskele sahil şeridi boyunca denize hangi noktadan, hangi duygu haliyle bakarsanız bakın o etkileyici panorama içind...
Filiz Temiz
11 Jan 2020
#BAR
Son zamanların yeni trendi kokteyl barlar. Gece kulüplerinin gürültülü atmosferinin aksine daha sakin ve samimi bir orta...
Gülay Güler
9 Jan 2020
#TİYATRO
Ekranların sevilen dizisi Çocuk'un ele avuca sığmayan karakteri Murat Karasu'yu canlandıran Kenan Acar ile keyifli bir s...
Seçil Şeker
6 Jan 2020
#TİYATRO
#KONSER
#SERGİ
Haftanın içinizi ısıtacak ve soğuk havaya rağmen dışarı çıkmanızı sağlayacak etkinliklerini listeledik. Sıcacık bir haft...
Editör
6 Jan 2020
#GEZİ
Köy hayatını, geleneklerini, kültürünü, lezzetlerini deneyimleyebileceğiniz, her biri özgün karaktere sahip İzmir'in en ...
Gülay Güler
3 Jan 2020
#SİNEMA
Adana Ceyhan’da yaşayan insanların hayatlarından kesitler sunan Benim Varoş Hikayem, bu semtte yaşayan insanların hikaye...
Kardelen Uysal
2 Jan 2020
#ATÖLYE
#SEMİNER
#EĞİTİM
Yeni yılda daha çok meditasyon yapmaya ve kendinize zaman ayırmaya ne dersiniz? Listemizde kendinize uygun bir atölye mu...
Seçil Şeker
1 Jan 2020
#ÇALIŞMA ALANI
İzmir'in en güzel mazaralı butik ortak çalışma alanı Lokasyon.co ile kurulum sürecini ve geçirdikleri ilk yılı konuştuk....
Seçil Şeker
27 Dec 2019
#AİLE
#EĞLENCE MEKANI
#YEMEK
Sevgilinizle yeni yerler keşfetmeyi seviyor musunuz? Sizin için İzmir'deki en samimi, en romantik mekanları derledik.
Editör
26 Dec 2019
#TİYATRO
Yılın ilk ayında İzmirli seyirciyi birbirinden değerli oyunlar, stand-up gösterileri bekliyor. Hayata dair tüm renkleri ...
Kardelen Uysal
25 Dec 2019
#SOSYAL SORUMLULUK
Kadın dediğimiz upuzak diyarları görür o görmediği, dokunmadığı, koklamadığı çocuklara kendi çocuğuna, torununa örer gib...
Kardelen Uysal
24 Dec 2019
#TİYATRO
#KONSER
Yılbaşı heyecanı hepimizi sarmışken, yılın son haftası katılabileceğiniz en iyi etkinlikleri listeledik! Yine birbirinde...
Editör
23 Dec 2019
#SPOR
Manş Denizi’ni en hızlı geçen yüzücü ünvanına sahip Emre Erdoğan ile 28-29 Aralık'ta Özdere'de gerçekleşecek Marathon Ma...
Editör
22 Dec 2019
#SANAT
Alper Bıçaklıoğlu ile üretim sürecinde dert edindiği meseleleri, çizgi dışı işlerini, satmadığı eserlerin hikayelerini, ...
Kardelen Uysal
19 Dec 2019
#SANAT
Sokak Sanatçıları Derneği ilk olarak 2004 yılında bir kulüp olarak hayatına başlıyor ve 2009 senesinde dernek haline gel...
Kardelen Uysal
18 Dec 2019
#YEMEK
Ev yemeklerine hasret mi kaldınız? Fast food yemekten gına mı geldi? Her öğlen, bugün ne yesek diye kara kara düşünmeye ...
Gülay Güler
17 Dec 2019
#TİYATRO
#KONSER
#BULUŞMA
Yıl bitiyor olsa da İzmir her hafta olduğu gibi bu hafta da bize harika etkinlikler sunuyor. Rehavete kapılmadan haftalı...
Editör
15 Dec 2019
#YARIŞMA
#YÜZME
İzmir'de kış ortasında açık su yüzme şampiyonası düzenlenecek! Marathon Masters Kış Kupası Açık Su Yüzme Şampiyonası 26-...
Editör
14 Dec 2019
#SİNEMA
Gökalp Gönen, Yıldız Teknik Üniversitesi İletişim Tasarımı Bölümü mezunu, yaşadığımız dünyanın hassasiyetlerine duyarlı,...
Kardelen Uysal
13 Dec 2019
#ALIŞVERİŞ
Klasik hediyelerden sıkıldınız mı, aldığınız hediyelerle sevdiklerinizi şaşırtmak mı istiyorsunuz? Şanslısınız sizler iç...
Gülay Güler
13 Dec 2019
#KONSER
#DJ
"Evde ya da otelde oturarak yeni yıla mı girilir, 2019'a böyle mi veda edilir" diyorsanız sizler için yılbaşı coşkusunu ...
Gülay Güler
11 Dec 2019
#KUTLAMA
Yılın son saatlerini ve yeni yılın ilk saatlerini hem eğlenceli hem de romantik bir kutlamayla geçirmek isterseniz bu li...
Seçil Şeker
11 Dec 2019
#TİYATRO
Öteki Beriki Tiyatro Topluluğu 2013 senesinde kurulan, sanat değeri olan oyunlar yapma peşinde olan, gücü, baskıyı eleşt...
Kardelen Uysal
10 Dec 2019
#TİYATRO
#KONSER
Yılın son ayında kentimizde birbirinden güzel oyunlar, konserler, film festivali var. Haftalık planınızı yapmadan listem...
Editör
8 Dec 2019
#EĞLENCE MEKANI
#SPOR
Dostlarınızla birlikte hem stadyumdaymış gibi eğleneceğiniz hem rahat rahat içkinizi yudumlayıp yemek yiyebileceğiniz bi...
Gülay Güler
7 Dec 2019
#SANAT
Sanatçıya ve sanatseverlere alan açan, özgürlük alanları yaratan disiplinlerarası bir sanat alanı olarak İzmir Alsancak’...
Editör
5 Dec 2019
#ATÖLYE
Yeni yıla girmeden birkaç atölyeye katılmak, sevdiklerinize hediye hazırlamak ya da seneyi bitirmeden biraz daha kendini...
Seçil Şeker
4 Dec 2019
#TASARIM
Tutu Design, 2016 yılında Tuna Şirin tarafından kuruldu. Alsancak Sevgi Yolu'nun girişinde sağ tarafta bulunan 34 h kabi...
Editör
3 Dec 2019
,
Başa Dön
Bize ulaşın
Giriş yaparak
Gizlilik Politikası,
Kullanım Koşulları
ve
Çerez Politikası
’nı kabul etmiş olursunuz.
Satış Sözleşmesi
İptal ve İade