19 Nov 2018
Otuzbeşlik

Bu Hafta İzmir'de Bizleri Bekleyen Etkinlikler

Bakalım bu hafta İzmir sizler için neler hazırlamış? Hangi etkinlikler sizleri bekliyor? Otuzbeşlik ailesi olarak bu hafta da kaçırmamanız gereken etkinlikleri derledik, keyifli okumalar. 

22 Kasım Perşembe, Peter Bence Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi'nde!

 

Piyanonun Usain Bolt’u, Peter Bence Türkiye’de ilk kez Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde olacak! Peter Bence, “En Hızlı Piyanist” olarak Guinness Dünya Rekorunu elinde bulunduran, dünyaca ünlü bir virtüöz piyanist, kayıt sanatçısı, besteci ve yapımcı. Michael Jackson, Queen ve Sia'nın piyano düzenlemeleri ile 300 milyondan fazla Youtube görüntülenmesiyle büyük bir başarı yakaladı. Klasik ve popüler müzik arasındaki sınırları kıran, vurucu ve etkileyici piyano stili ile dikkat çeken Bence piyanoyu yepyeni bir seviyeye taşıyor, bu da dünyanın her yerinden hem genç hem de eski nesil müzisyenlere ve müzik severlere ilham veriyor.

 

23 Kasım, Fullmoon XVIII Renaissance Izmir Hotel'de!

 

Dolunaylarda müziğin sesini açmaya hazır mısınız? 18. etkinlikte katılımcı olmak için [email protected] mail adresine isim soyisim yazarak mail gönderin. Fullmoon ekibi tarafından etkinlik hakkında detaylı bilgi ve davetiyeniz etkinlik günü öncesi mail yolu ile size iletilecektir. Kontenjan sınırlıdır.
"Kitap yoksa Giriş yok"

 

23 Kasım - Pub Story: ''Out Of Office'' | İzmir

Bu akşam üreten, çalışan ve harika işler başaran insanlar için; özel olarak tasarladı! Bu Pub Story sadece çalışanların katılabildiği özel bir Pub Story. Şu ana kadar yaşadığın afterwork temalı partilerden çok farklı bir deneyim yaşayacaksın. Pub Story sayesinde tanışmanın gerginliğinden arınmış şekilde, sahte gülümsemelere ihtiyaç duymadan onlarca yeni insanla tanışacaksın ve aşırı eğleneceksin! Kartvizitini getirmeyi unutma! Sadece kartviziti olanlar bu akşama dahil olabilecek. Senin dilinden konuşan onlarca kafa dengi insanla dünyanın en sosyal oyun deneyimini yaşamak için sen de bu geceye katıl!

 

23 Kasım - Cem Adrian Ooze Venue'de!

 

24 Kasım - Başıbozuk // Volume Alsancak'da!

 

25 Kasım - 8. İzmir Fanzin Sergisi Cafe Quartet'de!

izmiryer6 distro arşivine ait birbirinden farklı 1000'den fazla fanzini inceleyebilir ve dilerseniz daha sonra edinmek için sipariş verebilirsiniz..