25 Jun 2018
Otuzbeşlik

Bu Hafta İzmir'deki En İyi Etkinlikler (25 Haziran - 1 Temmuz)

Her pazartesi olduğu gibi bu pazartesi de size bu haftanın kaçırılmayacak etkinliklerini listeledik. İzmirlileri yine keyifli bir hafta bekliyor. Bakalım, Otuzbeşlik bu hafta sizin için neler önermiş. İyi eğlenceler İzmir. 

Mavibahçe Yaz Sahnesi

Kaynak: Mavibahçe

 

26 Haziran Şinadika, 28 Haziran VIP Project, 30 Haziran Party Queens konserleri ile müzik ve eğlencenin adresi MaviBahçe! Yaz akşamları müziğin ritmi ile renkleniyor ve sen de bu şahane etkinliğin bir parçası olmak istiyorsan ayrıntılı bilgi için buraya link bırakıyoruz.

 

KafePi Beach Club Presents; Happy Hour w/ De Candy

Kaynak: KafePi

 

KafePi'nin namı bilen bilir. Yaz boyu düzenlediği etkinliklerle sizleri eğlenceye boğacak. Sıradaki etkinlik ise Ukraynalı Dj ve model Da Candy ile sahne şovları ve dansı. Hip-Hop, Commercial, R&B, Edm, gibi türlere turntable üzerinde oldukça hakim olan güzel Dj, ayrıca BAMA Music Awards 2016 ‘da en iyi kadın Dj seçilmiştir. Bu muhteşem günü kaçırma...

 

Lindy Hop Izmir, Lindy Night

Kaynak: Lindy Hop İzmir

 

Lindy Hop sevenler burada mı? Her çarşamba sizi saat 21.00'da King Edward's Pub Kordon'da, Lindy Hop yapmaya bekliyoruz. Giriş ücretsiztir. Bugüne kadar bu deneyimi hiç tatmadıysanız bir deneyin deriz.

 

Tan Taşçı İzmir'de

Kaynak: Sold Out 

 

Tan Taşçı 29 Haziran Cuma akşamı İzmir Sold Out Performance Hall sahnesinde müzikseverlerle buluşuyor.

 

Can Gox

Kaynak: Sold Out

 

Can Gox, 27 Haziran Çarşamba, SoldOut Performance Hall sahnesinde! Kapı açılışı 22:00'da olacaktır fakat konser başlangıcı 22:30 şimdiden duyuralım.