08 Jan 2018
Otuzbeşlik

Bu Hafta izmir'in En İyi Etkinlikleri ( 8-15 Ocak 2018 )

İzmirlileri ne sıcak ne soğuk etkiler. İzmir'de birbirinden güzel mekanlar, birbirinden güzel etkinlikler varken evde mi oturacağız. Tabii ki hayır! Bakalım siz hangi etkinlikleri beğeneceksiniz? Otuzbeslik.com'un etkinlik sayfasını da ziyaret etmeyi unutmayın daha ne etkinlikler var, neler...

 

Her pazartesi Oldies but Goldies 'Karaoke Version' KafePi Bornova Köşk'te!

Pazartesileri arkadaşlarla ve en güzel şarkılarla karaoke yapıp eğlenerek, sendromsuz bir şekilde girmek kim istemez ki!

 

 Victoria Hikayeleri 11 Ocak Sardunya Alsancak Sahnesi'nde olacak!

,"Bedia Muvahhit Ödüllü" "Victoria Hikayeleri" 11 Ocak 2018 Perşembe akşamı yoğun talep üzerine sizler için bir kez daha sahnelenecek. 

Van Helsing, Dr.Jeykill & Mr.Hyde, Victor Frankenstein gibi kurgusal karakterleri dönemin karanlık ve mistik yapısında tek bir hikayede birleştiren oyun Türkiye'de ilk kez tiyatro sahnesinde. İnsanlık tarihinin başından beri iyi ile kötü büyük bir savaş halindedir; ama kim gerçekten iyi, kim gerçekten kötü kim bilir? 

 

 Deniz Tekin, 12 Ocak'ta Ooze Venue'de!

İzmir doğumlu olan Deniz Tekin'i ‘Daphead’ olarak da bilmeniz mümkün. Daphead adıyla kendi kayıtlarını paylaşıp bilinen şarkıların cover'larını yapan Deniz büyük ilgi gördü ve 2017 yılında ilk stüdyo albümü “Kozakuluçka“yı yayınladı. İzmir'in yükselen yıldızını 12 Ocak'ta Ooze Venue sahnesinde izleyebilirsiniz!

 

NTFO 13 Ocak Cumartesi 1888 Sahnesi'nde!

Avrupa elektronik müzik camiasında büyük yankı uyandıran NTFO Romanyalı iki esrarengiz müzisyenin bir araya gelmesiyle oluşuyor ve sonrasında kendilerine has müzik yapılarıyla dikkatleri üzerlerine çekmeyi başarıyorlar büyük bir şöhret yakalıyorlar. Müzik seni de çağırmadı mı?

  

Escape From The City Partisi 13 Ocak Cuma Homeros Vadisi Selera Restorant'ta!

Koray T, Aslı Köse, Cem Deephouse, Cihangir Çınar, Eren Korun'un bize yaşatacağı mühteşem müzik deneyimi ve adrenalin ile doğanın içinde kendimizi bulacağız. Şehrin kalabalığından uzaklaşmak her şeyi unutmak için daha ne duruyorsun!

 

Kerem Görsev Trio Konseri 13 Ocak 2018 Cumartesi 7 Bilgeler'de!

Türkiye caz sahnesinin en önde gelen caz piyanistleri arasında yer alan Kerem Görsevi, 2008 yılından bu yana Kağan Yıldız ve Ferit Odman’la beraber Kerem Görsev Trio olarak yoluna devam ediyor. Kerem Görsev Trio ile harika bir caz şölenine var mısın?