Yazılar

Bu Haftanın Göze Çarpan Etkinlikleri (13-19 Ağustos)

Paylaş
13-08-2018
Can Sue

Ağustos'un ortasına gelmişken, haber kanalları içimizi fazlasıyla daraltıyorken size kafanızı dağıtıp eğlenebilmeniz için müzikli danslı bir liste hazırladık. Bakalım İzmir bu hafta eğlenmek için neler yapacak.

 

Beyza Başak Band

13 Ağustos Pazartesi akşamı Beyza Başak Band 6:45 KK sahnesinde. Ofisten çıkıp bir şeyler atıştırmak, sonrasında Beyza'nın muhteşem sesini dinlemek, bir kaç kadeh bir şeyler içip, bu planla pazartesi sendromunu bertaraf etmek için harika bir gün! Plan yaptıkça motivasyonu yükselenlerdenseniz size harika bir alternatif sunmuş olabiliriz.

 

Urla Bağ Bozumu Festivali

Üzüme ve incire balın, zeytine yağın düştüğü gün olarak kabul edilen 14 Ağustos günü; 2600 yıldır “Urla Geleneksel Bağ Bozumu Şenliği” olarak kutlanıyor. 10-17 Ağustos tarihleri arasında kutlanan olan şenliğe mutlaka katılmalısınız. 

 

EGE PERLA LATİN DANSLARI GECESİ VOL.2 


14 Ağustos Salı akşamı World Latin Cup Yarışmacıları ve aynı zamanda Türkiye Salsa Ligi 2.leri Emek& Büşra’nın muhteşem performansını izleme ve doyasıya eğlenme fırsatını kaçırmayın.
Program:
21:00 Açılış
21:30 Türkiye Salsa Yarışması A Klasman Sporcuları- Baransel& İrem
21:40 DJ müzik
22:00 Türkiye Salsa Ligi 2.lerinden Emek Yeter
22:15 DJ müzik
23:00 Türkiye Salsa Ligi 2.leri, World Latin Cup Yarışmacıları- Emek& Büşra

 

Pub Story: Good Times

Türkiye'nin yeni eğlence anlayışı, Otuzbeşlik okuyucularının en sevdiği etkinliklerden biri olan Pub Story 16 Ağustos gecesi Pub Locale'de. Her zaman diyoruz bu "anlatılmaz yaşanır" tadındaki eğlenceyi mutlaka deneyimlemelisiniz. Hatta Pub Story'i bir de onlardan dinleyin. 

 

Tarihi Hava Gazı Fabrikası Çim Konserleri

Ağustos ayı boyunca süren konserler serisinin bu haftaki konuğu Baba Zula 16 Ağustos akşamı Tarihi Hava Gazı Fabrikası sahnesinde!