16 Apr 2018
Seçil Şeker

Bu Haftanın Motivasyonunu Yükseltecek Etkinlikler

Pazartesinin motivasyonunuzu düşürmesine izin vermiyoruz. İzmir'in bu haftaki hit etkinliklerini sizler için derledik. Herkese bol eğlenceli bir hafta dileriz!

 

İş Batırdım Geceleri

Toslama, batırma, tökezleme hikayeleri. İş Batırdım Geceleri: gülerek öğrenmek isteyen her yaştan girişimci, girişimci adayı veya meraklıya açık network platformu. 16 Nisan Pazartesi akşamı 19.00'da Rose Garden 1941 Cafe & Brasserie'de.

 

Can Gox

Anlatmaya gerek yok. Görüyorsunuz mükemmel bir adam! Vay şöyleymiş, vay böyletmiş anlatmam. Şaka bir yana 16 yaşından beri birçok sahnede sahne alan, dizi ve filmlerde de şarkılarını sıkca duyabildiğimiz Can Gox 18 Nisan Çarşamba akşamı 18.00'da Sold Out Performance Hall'da!

 

Pub Story: "Feeling Good"

Şehrin en sıra dışı etkinliğini keşfettin mi? Eğer keşfettiysen sana harika bir haberimiz var. Pub Story 19 Nisan Perşembe akşamı 21:00'da Sold Out Performance Hall'da. Eğer keşfetmediyseniz hemen röportajımızı okuyup bir fikir sahibi olabilir, sonrasında da perşembe gecesi planınızı yapmak için bir whatsapp grubu kurabilirsiniz!

 

İzmir Çikolata Festivali

Dört gün boyunca çikolata yiyip Canan Karatay'ı delirtelim mi? Eminiz ki o böyle festivalleri sevmiyordur ama başka kim çikolataya hayır diyebilir ki! 20-21-22-23 Nisan'da İzmir Arena'da buluşup tatlı yiyip tatlı konuşalım. Üstelik birbirinden güzel atölyeler, workshoplar ve eğlence programlarıyla unutulmaz bir festival geçireceksiniz.