05 Aug 2019
Otuzbeşlik

En İyi Bayram Etkinlikleri (10-18 Ağustos)

Bayram geliyor... Bu bayramda birbirinden güzel festivaller ve konserler var. Herkesin zevkine hitap edecek bir etkinlik mutlaka mevcut. İyi eğlenceler hepinize.

Taste of Music Madonna Gecesi ile Hiç Lokanta & Tadım Atölyesi'nde!

10 Aug 2019
Hiç Lokanta ve Tadım Atölyesi

Otuzbeslik.com'un sevilen etkinliği Taste of Music, 10 Ağustos Cumartesi akşamı Madonna Gecesi ile huzurlarınızda! Urla’nın en güzel mekanlarından Hiç Lokanta & Tadım Atölyesi’nde size özel bir kokteyl ve müzik deneyimi yaşatacak etkinliğimiz saat 21.00’de başlayacak.

 İkon haline gelmiş müziğin Tanrıçası Madonna’nın müziklerini dinlerken şarkılarına özel oluşturulmuş kokteyllerinizi yudumlayabileceksiniz. Hiç Lokanta & Tadım Atölyesi, sizlere o gün için “Kendimi nasıl hissediyorum?” menüsü hazırlayacak. 4 farklı tattan oluşan içecek menüsünden hislerinizle bağdaştırdığınız tatlarla yapılan enfes kokteyller içebileceksiniz. Madonna’nın şarkılarının isimlerini taşıyan kokteyllerle ağırlanacaksınız Ayrıca o gece için özel hazırlanacak snack menü ile de damağınız lezzet şöleni yaşayacak. Gecede Madonna’nın şarkıları ve hayatıyla ilgili bir pop quiz bölümümüz olacak. En çok soruyu doğru bilen kişiye kokteyl hediye edilecek. Madonna’nın en iyi konser performanslarının yer aldığı görüntülerin de olacağı gecede bol bol dans edip eğleneceğiz.

https://www.hicoliveoil.com/tr/etkinlik/taste-of-music/27 adresine girerek şimdiden rezervasyonunuzu yaptırın. Rezervasyonunuzu yaptırırken en sevdiğiniz Madonna şarkılarını yazmayı da unutmayın! Giriş ücreti 50 TL. Bu ücrete bir kokteyl de dahil.

Yıldız Tilbe - 11 Ağustos Pazar Bayram Özel

11 Aug 2019
Jolly Joker Alaçatı

Yıldız Tilbe bayramda ruhumuza dokunan şarkılarıyla aramızda olacak. 

Electronica Festival

12 Aug 2019
Fun Beach Club

Yılın en güzel etkinliklerinden biri olan Electronica Festival bu sene Fun Beach'te düzenlenecek. Doyana kadar dans etmeye hazır olun. 

Sertab Erener - Elektrik Akustik

12 Aug 2019
Çeşme Açıkhava Tiyatrosu

Sertap Erener, akustik elektronik projesi ile İzmirli sevenleriyle buluşuyor. Yediden yetmişe herkesin sevdiği sanatçının bu konserini kaçırmayın. 

Tale Of Us

13 Aug 2019
Sommer Klein

Berlin menşeli İtalyan DJ ve prodüktörler Matteo Milleri ve Carmine “Karm” Conte'nin biraraya gelmesiyle ortaya çıkan house, disko ve tekno ikilisi Tale of Us, sizi dans ve müzik dolu bir geceye davet ediyor.

Yeni Türkü Konseri

13 Aug 2019
Club Resort Atlantis

Pamuk gibi sesleriyle hem neşeye hem hüzne doğru eşsiz bir yolculuğa çıkmamızı sağlayan Yeni Türkü konserini ajandanıza mutlaka ekleyin. 

Sıla

13 Aug 2019
Çeşme Açıkhava Tiyatrosu

Sesiyle, şarkılarıyla dinleyicilerini başka diyarlara götüren Sıla'nın konserini kaçırmayın. 

Urla Geleneksel Bağ Bozumu Festivali

14 Aug 2019
Urla

Üzüme ve incire balın, zeytine yağın düştüğü gün olarak kabul edilen 14 Ağustos gününde kutlanan bu festivali kaçırmayın. 

Matthias Meyer, Jimi Jules, Floyd Lavine - Watergate Records

14 Aug 2019
Sommer Klein

Dans dolu bir güne hazır olun. 

Kevin De Vries

16 Aug 2019
Kruz Alaçatı

Tekno, dans/elektronik müzik türlerinin sevilen ismi Kevin De Vries ile bayramın en eğlenceli günlerinden birini yaşayın.

Mabel Matiz

16 Aug 2019
Çeşme Açıkhava Tiyatrosu

Duruşuyla, sesiyle, üretkenliğiyle, şarkılarıyla kendine has bir isim olan Mabel Matiz ile muhteşem bir konsere hazır olun.

Rubato - 18 Ağustos Pazar

18 Aug 2019
Jolly Joker Alaçatı

Enstrüman dünyasının önde gelen isimlerinden oluşan grup Rubato, müziğin hakkını verenlerden. Bu büyüleyici konseri kaçırmayın.