25 Nov 2019
Otuzbeşlik

Haftanın Dikkat Çeken Etkinlikleri (25 Kasım - 1 Aralık)

Henüz havalar çok soğumasa da içinizi ısıtacak etkinliklerle karşınızdayız. İzmir bu hafta nerelerde dans edip nerelerde sanata doyacak beraber bakalım. 

Turuncu Panayır

30 Nov 2019
Park Bornova

Her sene 25 Kasım - 10 Aralık tarihleri arasında gerçekleşen kadına karşı şiddete farkındalık günleri kapsamında Turuncu Dernek'in düzenlediği üreten kadınlarla dolu panayıra davetlisiniz. 30 Kasım Cumartesi günü üreten kadınlar Park Bornova'da sizlerle! Birbirinden özel ürünleri stantlarda ziyaret edebileceğiniz Turuncu Panayır'a sizleri de bekliyoruz.

3. Karşıyaka Caz Festivali - Fatih Erkoç & Kerem Görsev Trio

25 Nov 2019
Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen Karşıyaka Caz Festivali kapsamında, 25 Kasım tarihinde Fatih Erkoç - Kerem Görsev Trio Bostanlı Suat Taşer Sahnesi'nde dinleyicisiyle buluşacak.

Uğur Yücel - Azınlıkta Kaldık 30. Yıl Gösterileri

26 Nov 2019
Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi

Uğur Yücel uzun bir aranın ardından, "sit down" yapıp suya sabuna dokunacağını söylediği gösterisi sayesinde sevenleriyle buluşuyor. Kuzguncuk, New York ailesi, Ara Güler, Neyzen Tevfik, Süleyman Demirel, İlber Ortaylı ve Köşk Emin oyunda Yücel’in taklitleri, nefis anlatımı ile yer alıyor.

Leyla

01 Dec 2019
Han Tiyatrosu Ünal Gürel Sahnesi

Oyun çıkarma atölyesinin hazırladığı oyunda imkansız aşklara ve arabesk yaşamlara şahit olup İzmir'in belki de hiç bilmediğiniz sokaklarına konuk olacaksınız. Kemer'da paçavra yaşamlar ve eski usül pavyonda geçen aşklı, suçlu bir hikaye sizleri bekliyor. 

Beyza Başak

27 Nov 2019
C'mon People Cafe & Restaurant

İzmir'in sevilen vokallerinden Beyza Başak pürüzsüz sesiyle 27 Kasım akşamı C'mon People sahnesinde!

Thom Pain

07 Nov 2019
Tiyatro Terminal

Will Eno'nun yazdığı 2005 Pulitzer Ödülleri Dram Finalisti Thom Pain oyunu dün, çocukluk, bugün, gösterinin doğası ve doğanın gösterisi, erkeğin, kadının kalbi, tabiat, korku, nefret üzerine. Bazı günlerin nasıl geçebileceğinin, gerçek hayatın, insanla hayvan arasındaki yakın ilişkinin örneği.

Masterpiece İzmir Resim - Yaşama Sevinci

29 Nov 2019
No42

Keyifli bir ortamda güzel müzikler eşliğinde, sonunda kendinizi bile şaşırtacak yağlıboya tablolar yapabilirsiniz. Daha önce resim yapmış olmanıza gerek yok, hatta yapmamışsanız çok daha keyifli olabilir. Masterpiece bir resim kursu değil, resim ile dolu geçireceğiniz bir keyif seansı. Sanatçıların adım adım yönlendirmeleri ile seçmiş olduğunuz eseri tamamlayacak ve etkinlik sonunda evinize, ofisinize götürüp asabileceğiniz, arkadaşlarınıza hediye edebileceğiniz size ait bir yağlıboya tablonuz olacak.

Var Böyle Tipler

29 Nov 2019
İzmir Performance Hall

İnstagram'da çektiği videolar ile büyük bir hayran kitlesi olan Var Böyle Tipler gizli kalmış hikayeleri ile bizi bize anlatıp yine bizi çok güldürecek. 

Nu

30 Nov 2019
Kalt

Kendi türünün en büyük sanat eserlerinden biri olarak kabul gören Man O To’nun yaratıcısı ünlü sanatçı NU, Kendine Has’ın katkılarıyla 30 Kasım Cumartesi gecesi Kalt sahnesine konuk oluyor!