Haftanın En Dikkat Çeken Etkinlikleri

Yıldız Tilbe 

 

Güzel elbiseleri giyip kuşanacağımız, en çılgın dans gösterilerini izleyeceğimiz arabeskin deli dolu aşığı Yıldız Tilbe bu akşam Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda. 

 

Sıla 

Son on yılda ne olduysa hepsi bu şarkılarda. Tüm yaşanmışlıkları ve yaşanamamışlıkları ile Sıla ile muazzam bir müzik şölenine davetlisiniz. Belki ağlar, belki gülersiniz. Emin olduğumuz tek bir şey var ki o da 2 Ekim akşamı çok güzel bir gece geçireceğiniz.  

 

Mavibahçe Gastronomi Festivali  

Müzik severler burada peki midesini sevenler? Sizi hiç unutur muyuz? Gastronomi Festivali 5 Ekim’de Mavibahçe Alışveriş Merkezi’nde başlıyor. Ajandalara hemen not alınsın! 

 

Shukar Muzika 

Balkan ezgileriyle harmanlanmış, içine rock katılmış oyun havaları. Kulağa nasıl da eğlenceli geliyor değil mi? Çünkü öyle! Çok eğlenceli! Konserden sonra uzunca bir süre etkisinden çıkamayıp evde bile sizi dans ettirecek konser 5 Ekim akşamı Locale Stage’de. 

 

Can Gox & Celil Nalçakan  

Birazcık Can Gox, birazcık da Celil Nalçakan’ı tanıyorsanız az çok gecenin nasıl geçeceğini tahmin edebiliyorsunuzdur. Açıkcası biz bu ikiliyi sahnede izlemek için can atıyoruz. Unutulmaz deneyimler, “ay bir daha olsa da yine gitsek”ler arasına eklenecek olan gece 5 Ekim’de Ooze Venue’de. 

 

Publik Park’18 

Alışverişi, müziği, yeme-içmeyi ve deneyimi bir araya getiren mini şehir festivali Publik Park, sonbaharda şehre dönüşü kutluyor. Bağımsız, lokal markalardan ve koleksiyonerlerden gün boyu alışveriş yapabilir, yeni tatlar deneyebilir, iyi müzik dinleyebilir, atölye çalışmalarına ve konuşmalara dahil olabilirsiniz. 6 Ekim’de Kültürpark Tenis Kulübü’nde buluşalım. 

 

Merve Özbey 

Kime böyle dalıp gitmeleriniz? Bizim Merve Özbey’e. O buğulu sesinin ahengiyle, şarkı sözlerinin satırları arasında bir kuşun kanat çırpışı gibi yükseliyor. Dinleyenlerini de o çıkardığı yükseklerden dününe, bugününe, yarınına bir baktırıyor. Güçlü yorumlarını ve naif sesini dinlemek için 7 Ekim’de SoldOut Performance Hall’de rezervasyonunuzu yaptırın.