03 Sep 2018
Otuzbeşlik

Haftanın En Güzel Etkinlikleri (3-10 Eylül)

Merhaba İzmir! Eylül ayının pek yakıştığı şehrimizde bu hafta yine birbirinden güzel etkinlikler var. Dışarı çıkın ve kendinizi güzel saatlerle şımartın!

 

3 Eylül-Evrim Özşuca ile Caz Vokal Atölyesi-İzmir Müzik Akademisi

Evrim ÖZŞUCA ile Caz Vokal Atölyesi, ister hobi amaçlı sıfırdan başlayan olsun, ister profesyonel düşüncelerle yola çıkan herkesin keyifli bir ortamda bir araya gelerek aynı dili konuşabileceği bir atölye.


4 Eylül- Sunay Akın & İlhan Şeşen - Aşk Şarkıları ve Öyküler- Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu

Yazar, şair, araştırmacı Sunay Akın etkileyici sevda öyküleriyle; aşk şarkılarının sevilen ismi İlhan Şeşen şarkılarıyla sahnede. Bu etkinliği kaçırmayın!

 

5 Eylül- 13. Karaburun Bilim Kongresi- Karaburun

Lenin'in işçi sınıfı hareketinin sorunlarına çözüm aramak üzere kaleme aldığı “Ne Yapmalı?” metnini ilham alan Karaburun Bilim Kongresi, 5-9 Eylül tarihleri arasında olacak.

 

6 Eylül- Gönül İlken Nefes Sergisi- Atölye Kırmızı

Sanatı; düşünce, duygu ve tasarıyı yansıtmanın yanı sıra kendi varoluşunu da ifade etme biçimi olarak gören sanatçı, beşinci sergisiyle izleyenleriyle buluşuyor. Kendi penceresinden, kendi “nefesinden”, figür, leke ve renkler ile yaptığı çözümlemeleri sunuyor. 17 Eylül’e kadar ziyaret edebilirsiniz.

 

7 Eylül- Pub Story- Volume

Yeni nesil oyun anlayışıyla kısa sürede herkesi birbirine kaynaştıran Pub Story bu hafta yine İzmir’de. Yeni bir deneyim için biletlerinizi şimdiden alın.


8 Eylül- Zuhal Olcay Konseri- İzmir Kültürpark Fuar Alanı

Cumartesi günü saat 23.00’te Zuhal Olcay konseri var, kimselere söz vermeyin! Sevilen sanatçı 87. İzmir Enternasyonal Fuarı kapsamında Mogambo Caz'da!

 

8 Eylül- Mor ve Ötesi Konseri- Ooze Venue

Hayat, Bir Derdim Var, Cambaz gibi birbirinden güzel şarkılara sahip, bizleri coşkunun ve hüznün uç noktalarına taşıyan rock grubu Mor ve Ötesi İzmir’de. Bir derdiniz yoksa bile bu konseri kaçırmayın.

 


9 Eylül- Alpay Konseri- İzmir Kültürpark Fuar Alanı

İmkansızımsın, Yanımda Kal şarkılarıyla bilinen Alpay, 87. İzmir Enternasyonal Fuarı kapsamında, 9 Eylül de Mogambo Caz'da İzmirlilerle buluşacak.