16 Jun 2019
Otuzbeşlik

Haftanın En İyi Ekinlikleri (17-24 Haziran)

 
 
 
 Bu hafta İzmir'de gidilebilecek en iyi etkinlikleri derledik. Can sıkıntısına son veriyoruz!
 
 

Tepekule Açıkhava Sineması Günleri her pazartesi, salı, çarşamba, perşembe günü, saat 21.15'te, Tepekule Kongre ve Sanat Merkezi'nde.

Bu sene 16. kez düzenlenecek Tepekule Açıkhava Sineması Günleri’nin 2019 yılı programı açıklandı. 18 Haziran’dan 12 Eylül tarihine kadar belirli tarihlerde gösterime girecek 22 film ücretsiz olarak sizlerle buluşacak.
Etkinlik detayları için tıkla!

 

Boulanger Trio, 18 Haziran saat 21.00 'da, Efes Antik Tiyatro'da.

Günümüz oda müziği toplulukları içinde karşı konulamaz bir etkiye sahip Boulanger Trio, İzmir Goethe Enstitüsü işbirliği ile 33. Uluslararası İzmir Festivali’ne katılıyor.

Etkinlik detayları için tıkla! 
 
 
Uluslararası İzmir Edebiyat Festivali, 14-22 Haziran tarihleri arasında Kültürpark'ta gerçekleşecek.
 
 
 
Bu yıl dördüncüsü düzenlenecek Uluslararası İzmir Edebiyat Festivali, 14-22 Haziran tarihleri arasında İzmirlileri, Türkiye'den ve farklı ülkelerden önemli şair ve yazarlarla bir araya getirecek. Festivalin onur konuğu Murathan Mungan olacak. İtalya'nın yaşayan en büyük şairlerinden ve dünyaca tanınan Milo de Angelis de İzmirli edebiyatseverlerle buluşacak.
 
Victor Hugo’nun ölümsüz eseri Notre Dame - Quasimodo Musical, Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu'nda sizlerle.
 
 
Quasimodo, çirkinliğiyle alay eden ve ondan korkan halkın içine karışmayan, insanlara duyduğu kini her gün büyüyen biridir. Bir gün Esmeralda ile tanışır ve ona aşık olur.
 
 
Jay-Jay Johanson, 21 Haziran, saat 22.00'de, Musicorium Alaçatı Sahne'de.
 
 
 
Kendine özel bir incelikle janrları eriten, trip-hop, synthpop ve elektronik müziğin yenilikçi birleşiminde yer alan İsveçli şarkıcı ve söz yazarı Jay-Jay Johanson, sevenleriyle Musicorium Alaçatı Sahne'de buluşacak.
 
 
 Anlatılan Senin Hikayendir, 20 Haziran saat 21.00'de, Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosu'nda.
 
 
"Bir insanı tanımak demek, onun hikayesini bilmek demektir." Gülerken ağladığımız, ağlarken güldüğümüz bir oyun bu.
 
 
Kibarlık Budalası, 21 Haziran, saat 21.00'de, Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosu'nda.
 
 
Başrolünü Haldun Dormen’in oynadığı, Moliere’in ölümsüz eseri Kibarlık Budalası, 9. yılında seyircisiyle buluşmaya devam ediyor.