13 Jan 2020
Otuzbeşlik

Haftanın En İyi Etkinlikleri (13-19 Ocak)

İzmir yılın ilk ayında birbirinden keyifli konserlerle dolu. Bu hafta müziğe doymak, müzikle büyülenmek istiyorsanız mutlaka listemize göz atın. 

Şudabap

11 Jan 2020
Nazım Hikmet Kültür Merkezi - Konak Halk Sahnesi

Gezegenin sorunlarına çocuk şarkılarıyla değinen İzmirli grup, yurt içi ve yurt dışında verdiği konserlerle büyük ilgi topluyor. Bilmiş Çocuğun Şarkıları, Dino’nun Şarkıları, Gökyüzü Kimin adlı tematik konulu albümleri olan grup şarkılarıyla çocuklara olduğu kadar yetişkinlere de sesleniyor.

Ahmet Aslan & Grup Abdal

11 Jan 2020
SoldOut Performance Hall

Ahmet Aslan ve Grup Abdal muhteşem canlı performanslarıyla İzmir'e büyülü bir gece yaşatacak. Müzik dolu bu geceyi ajandanız ekleyin.

Ceza

11 Jan 2020
Hangout Performance Hall

Türk rap camiasının en önemli isimlerinden Ceza'yı çoğumuz Yerli Plaka ile tanıdık. Her şarkısıyla konuşulan sanatçı sevilen parçalarıyla unutulmayacak bir gece yaşatacak.

Rubato

15 Jan 2020
SoldOut Performance Hall

Fatih Ahıskalı, Özer Arkun, Göksun Çavdar ve Eralp Görgün'den oluşan Rubato müzik alanındaki deneyimlerini, ahenklerini seyirciye en iyi aktaran gruplardan biri. Klarnet, saksafon ve viyolonselin muhteşem uyumunu kaçırmayın.

Ege Brass

16 Jan 2020
Hikmet Şimşek Sanat Merkezi

Tango, blues, caz gibi pek çok müzik türünde yaptıkları düzenlemelerle dinleyiciye ziyafet yaşatan grubun konseri Hikmet Şimşek Sanat Merkezi'nde.

Gorillaz Night!

17 Jan 2020
Kırmızı Cafe & Bar

Kırmızı Cafe'de Blur grubunun solisti Damon Albarn ve Tank Girl çizgi romanlarının çizeri Jamie Hewlett tarafından kurulan sanal müzik grubu Gorillaz'ın şarkıları dinleyeceğiz. Eğlence dolu bir akşam müzik severleri bekliyor. Etkinlik ücretsiz.