15 Oct 2018
Otuzbeşlik

Haftanın En İyi Etkinlikleri (15 - 22 Ekim)

Bakalım bu hafta İzmir kalbinizi ısıtacak hangi etkinliklere ev sahipliği yapıyor? Otuzbeşlik ailesi olarak bu hafta da kaçırmamanız gereken etkinlikleri derledik, keyifli okumalar.

 

Cinatı Jazz Günleri ile karşınızda!

 

15-20 Ekim arası hergün iki farklı grup ile caz müziğine doyacaksınız. Sahnede karşılaştığınız müzisyenlerle de buluşacak olmanızın yanı sıra İstanbul'dan misafir gelen sanatçıları dinleme şansına da sahip olacaksınız. Konserler 20:00'da başlayıp 23:30'a kadar sürecek. Bu buluşmaya tüm caz severler davetli. 

Etkinlik Programı:
15 Ekim Pazartesi
20.00 Dubap Quartet
23.30 TinPan
16 Ekim Salı
20.00 Cansu Nihal Akarsu
23,30 Tolga Bilgin Quintet
17 Ekim Çaşamba
20.00 Özge Merç Quartet
23.30 Buca Blues Trio
18 Ekim Perşembe
20.00 Soykan Akkaya Quartet
23.30 Sarp Maden Quartet
19 Ekim Cuma 
20.00 Tuğrul Gülenç Trio
23.30 Keep Rollin' Funk Band
20 Ekim Cumartesi
20.00 AyanBeyan
23.30 One Night of Blues

 

Tiyatro4'ün 'Shakespeare Öldü Aş Bunları' oyunu 3. sezonunu İzmir'de açıyor!Oyun Hakkında Kısa Bilgi: 
''Nasıl oluyor da bir alageyiğin öldürülmesi 'Shakespeare, Gap, McDonalds, Shell, Nike, Disney gibi markaların oluşmasına yol açıyor ya da ilişkilerimizin belirleyeni haline gelebiliyor?'' sorusuna cevap veren oyun, günümüz kültürünü etkileyen modern ikonları örnekleyerek aşka, kavgaya ve varoluşa dair bir özeleştiri yapıyor. Oyunu; 17 Ekim günü, saat 20:30'da, Nazım Hikmet Kültür Merkezi'nde izleyebilirsiniz.

 

İzmir Tea Festival 19 - 21 Ekim tarihleri arasında Parc Ceremonie Kilizman'da gerçekleşecek.

Çayın, kokusunun, yanında tüketilen en güzel lezzetlerin, çay sanatının, kültürünün, kitaplarının, şiirlerinin, ezgilerinin, en önemlisi de sohbetin muhabbetin; çay ile ilgili ortak konuların buluşma noktası Tea Festivali başlıyor.

Çay makinası üreticilerinden, profesyonellere kadar alanında uzman kişilerin gösteri ve sunumlarıyla katılımcılarına bilgi, lezzet ve eğlence dolu bir hafta sonu deneyimi yaşatacak festival; bol bol tadım ve ikramların yanı sıra tasarım ürünler, interaktif atölyeler, seminerler, akustik konserler, sanat sergisi ve daha birçok ilgi çekici etkinliklere ev sahipliği yapacak.

 

 

Kalben, 19 Ekim'de Ooze Venue'de!

Kalben, içinden gelen şarkıları kendince, kendi sözleriyle söylüyor. İnsanların doya doya yaşayabildiği, özgür sokaklarından mutlu sesler yükselen şehirlerin kahramanlarından bahseden şarkılarını bağır çağır ve hep birlikte söylemekten keyif alıyor.
Kalben 19 Ekim Cuma günü saat 23:00'da Ooze Venue'de!

 

İzmir'in En Büyük Festivali Geliyor! Milyonfest İzmir 19 - 20 - 21 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek.

 

Yüzde yüz müzik ve eğlence ile Kral Pop Tv ve Türkiye'nin yeni gençlik ve müzik kanalı Milyon Tv ekranlarından da canlı olarak yayınlanacak festivalin muhteşem kadrosu "vay canına" dedirtiyor.

 

Oğuzhan Uğur, 20 Ekim'de Ooze Venue'de!

 
Onedio’nun sevilen programlarından Pinç’in sunucusu, aynı zamanda müzisyen Oğuzhan Uğur 20 Ekim saat 23:00'da Ooze Venue'de!

 

 

90'Lar Türkçe Pop Fest

 

''90'Lar Türkçe Pop Fest'' 20 Ekim Cumartesi günü, saat 21: 30 'da, SoldOut Performance Hall sahnesinde!