15 Dec 2019
Otuzbeşlik

Haftanın En İyi Etkinlikleri (16-22 Aralık)

Yıl bitiyor olsa da İzmir her hafta olduğu gibi bu hafta da bize harika etkinlikler sunuyor. Rehavete kapılmadan haftalık planlarımızı yapalım.

BMS Goat House Party

18 Dec 2019
Hangout Performance Hall

Amerikan üniversite hayatının coşkusunu bütün detayları ile izlediğimiz Blue Mountain State dizisini tekrar canlandırmaya hazır olun. Goat House’un bütün çılgınlıklarını ve oyunlarını bulabileceğiniz bu partinin şanslı ve sınırlı sayıdaki katılımcılarından biri olmak için acele edin!

Kübik Kitap Kulübü - Cesur Yeni Dünya

19 Dec 2019
Kübik Kafe & Market

Kübik Kitap Kulübü'nün bu ay inceleyeceği kitap Cesur Yeni Dünya. Ceren Sarızeybek moderatörlüğünde gerçekleşecek olan kitap analizine katılmak için kendinize zaman yaratın.

Yarımada İyi Yaşam Film Festivali 2019

20 Dec 2019
Urla Coworking

20-21-22 Aralık tarihlerinde Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali seçkisinde üç gün boyunca Yarımada'da sürdürülebilir, iyi yaşama dönük belgeseller izleyecek, değerli konuşmacılarla sohbet edeceğiz. Gösterimler ücretsiz olacak ve her yaş grubundan katılımcıya açık olacaktır. 

Büyük Ev Ablukada

20 Dec 2019
Ooze Venue

Büyük Ev Ablukada farklı tarzı ve müzikalitesiyle sizleri Ooze Venue'ye bekliyor! 

Publik Market x ISFF

21 Dec 2019
Edit - Alsancak

Şehrin kendine has pop-up alışveriş etkinliği 21 Aralık Cumartesi günü sevilen mekan Edit'te kuruluyor. Izmir Street Food Festivali'nin de ön etkinliği olan Market'te, İzmir'in ayaküstü lezzetleri ile özel bir menü de sunulacak.

Adviye

20 Nov 2019
Han Tiyatrosu Ünal Gürel Sahnesi

"Kimim ben" sorusunu hiç sordunuz mu kendinize? Bu oyunda bunu hiç sorgulamayan Adviye’nin karşısına bir kadın çıkar. O kadın Adviye olduğunu iddia eder. Adviye’nin hayatını geri alabilmesi için Adviye'nin kendi olduğunu kanıtlaması gerekir. Sizi içine alıp derin düşüncelere sokacak olan bu iç hesaplaşmalı oyunu mutlaka izlemelisiniz.