Haftanın En İyi Etkinlikleri (16-22 Mart)

İzmir bu haftada da birbirinden eğlenceli konserlere, tiyatro oyunlarına, stand up gösterilerine sahne oluyor. Haftanın en iyi etkinlikleriyle karşınızdayız. 

Tuzbiber Sunar: Deniz Göktaş - Akın Aslan

19 Mar 2020
İzmir Performance Hall

Yeni nesil stand up'çılardan Akın Aslan ve Deniz Göktaş politik ve kara mizah esintili gösterileriyle 19 Mart'ta İzmir Performance Hall'a geliyor.

Müebbet Muhabbet

20 Mar 2020
İzmir AKM Yunus Emre Salonu

Hayatın içinden, dışından ve biraz da kenarından yaptıkları gözlemleri bizlere anlata anlata bitiremeyen Cenk ve Erdem, 27 yıllık Müebbet Muhabbet’leriyle İzmir AKM Yunus Emre Salonu'nda.

Evgeny Grinko

20 Mar 2020
Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu

Valse adlı şarkısıyla dünya çapında ünlenen piyanist ve besteci Evgeny Grinko 20 Mart akşamı Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu’nda.

Adamlar

20 Mar 2020
Ooze Venue

Sıra dışı şarkı sözleriyle kitlelerin sevgisini kazanan başarılı rock grubu Adamlar, 20 Mart’ta Ooze Venue sahnesinde.

Ummet Ozcan Presents: World Of Oz

21 Mar 2020
İzmir Arena

Hum, Raise Your Hands, Revolution hitleriyle adını dünyaya duyuran; EDC, UMF, Tomorrowland, Creamfields gibi dünyanın en büyük festivallerinde sahne alan Ümmet Özcan, World of Oz şovu ile 21 Mart akşamı İzmir Arena’da.

Pinhani

27 Mar 2020
Hangout Performance Hall

Farklı tınıları şarkılarıyla buluşturan sevilen grup Pinhani, 21 Mart'ta Hangout Performance Hall'da.

Future Forward: Tunnelvisions

21 Mar 2020
Hangout Cure

Güney Amerika, Karayip ve Afrika’dan sesleri bir araya getirip özgün bir şekilde yorumlayan Tunnelvisions, 21 Future Forward sunumuyla Hangout Cure’de.

Uğur Yücel - Azınlıkta Kaldık

21 Mar 2020
Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu

Uğur Yücel'in kendi hayatından ülke gündemine uzanan çoğu neşeli, birazı hüzünlü olayları anlattığı Azınlıkta Kaldık oyunu 25 Mart'ta Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu'nda.